Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Aktorė Emma Watson teigia, kad jos požiūris į madą yra labai nuobodus, nes jis nedėvi garsių dizainerių akinių nuo saulės ir nenešioja tūkstančiais kainuojančių vardinių rankinių.

Mados namų „Burberry" veidas tikina, kad jos kasdieninis stilius yra visiškai neįdomus, todėl tituluojama jaunąja mados ikona ji nesijaučianti jaukiai.

„Mano bėda yra ta, kad aš esu šiek tiek nuobodi. Aš nenešioju prabrangių vardinių rankinių ir nedėviu didelių akinių nuo saulės, - pasakoja aktorė. - Kai man viešumoje nereikia „vaidinti" kino žvaigždės Emmos Watson, aš renkuosi niekuo neišsiskiriantį paprastumą. Tiesą sakant, manau, kad turėčiau gerokai susirūpinti savo kasdieniniu įvaizdžiu - jis nykus."

E. Watson yra ne tik mados namų „Burberry" stiliaus ikona, dizainerių įkvėpimo šaltinis, bet ir „Lancome" kosmetikos veidas. Aktorė tikina, kad itin atsakingai renkasi, kam leisti naudotis jos vardu ir bet ko reklamuoti nesutiktų: „Niekada neleisčiau naudotis mano vardu tai kompanijai, kurios produktai nebūtų patrauklūs man pačiai. Kalbant apie „Lancome" - ši kompanija atstovauja viską, kas man patinka: Prancūziją, kurioje gimiau, kokybę ir žvaigždes, kuriomis žavėjausi nuo vaikystės - Julia Roberts, Penelope Cruz."

Britė tikina, kad taip pat atsakingai renkasi ir filmus, kuriuose vaidinti. Šiuo metu ją galima pamatyti muzikinėje dramoje „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe". Ši juosta - tai atviras ir jaudinantis žvilgsnis į Holivudo kino legendos Marilyn Monroe gyvenimą. Dviem „Oskarais" nominuotame filme E. Watson vaidina stilistės asistentę Liusę.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1190
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt