Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Kino pasaulyje sklando gandai apie galimą „Fantastiškojo ketverto" filmų serijos atgaivinimą.

2007-aisiais didžiuosiuose ekranuose pasirodžiusi antroji komikso dalis („Sidabrinio banglentininko iškilimas") pademonstravo menkesnius nei tikėtasi finansinius rezultatus ir trečiosios dalies kūrimas buvo atidėtas neribotam laikui.

Dabar kino studijos „20th Century Fox" vadovai vėl galvoja apie „Fantastiškojo ketverto" tęsinį ir jau nusižiūrėjo trečiojo filmo režisierių - Džošą Tranką. Šiam jaunam režisieriui iškelta užduotis trečiajai serijos daliai suteikti daugiau realistiškumo. Tokiam tikslui puikiai tinka filmo „Vaizdo dienoraštis" (orig. „Chronicle") autoriaus stilius. Galutinis sprendimas, anot gandų, turėtų būti priimtas, kai paaiškės, kaip „Vaizdo dienoraščiui" seksis pasaulio kino teatruose.

Šį savaitgalį startavusios juostos „Vaizdo dienoraštis" režisierius Dž.Trankas iki šiol darbavosi televizijoje. Galbūt dėl to pirmasis šio 26-erių metų režisieriaus pilnametražis filmas apie visai neherojiškus superherojus yra toks realistiškas ir labai primena televizijos reportažo filmavimo stilių.

Bene pagrindinė susidomėjimo priežastis - filmo herojų realistiškumas ir susitapatinimo galimybė. Įprastai šio žanro filmuose veikėjas, įgijęs antžmogiškų galių, ima gelbėti visą žmoniją, arba jai kenkti. Tuo tarpu „Vaizdo dienoraščio" veikėjai yra paprasti studentai, naudojantys netikėtai įgytas galias taip, kaip naudotų bet kuris kitas žmogus. Jie krečia pokštus nieko nenutuokiantiems aplinkiniams, keršija savo skriaudikams ir šėlioja. Pamažu išmokus valdyti naujai įgytas galias, didėja ir vaikinų keliama grėsmė bei nepataisomos atomazgos tikimybė.

Naudodamas „rastos vaizdo medžiagos" stilistiką (panašiai kaip juostose „Projektas MONSTRAS" ir „Paranormalūs reiškiniai"), Dž. Trankas pasakoja įtraukiančią istoriją apie „tamsiąją pusę", slypinčią kiekviename iš mūsų ir priverčia pagalvoti apie tai, kur gali nuvesti iš pirmo žvilgsnio nekalti žaidimai, kuomet šalia galios pritrūksta atsakomybės pojūčio.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 956
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt