Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Prieš keletą metų jis vaikštinėjo Vilniaus gatvėmis. Žavusis britų kino aktorius Hugh Dancy kartu su Jeremy Ironsu ir Helen Mirren tada vaidino Lietuvoje filmuotame Didžiosios Britanijos seriale „Elžbieta". Ir štai aktorius, suvaidinęs daugelyje puikių filmų - tarp jų „Juodojo vanago" žūtis", „Karalius Artūras" vėl mūsų ekranuose. Jau šį penktadienį jį pamatysime gundančioje romantinėje komedijoje „Mano didysis O!" .

Režisierės Tanyos Wexler komedija pasakoja apie tai, kaip atsitiktinai daugiau kaip prieš 100 metų griežtų papročių sukaustytoje Anglijoje buvo išrastas vibratorius. Kas galėtų patikėti, kad jo paskirtis buvo kuo tauriausia?

Vibratorių sugalvojo jaunas britų gydytojas Mortimeras Granville‘as, ieškodamas būdų gydyti isterijos, melancholijos, depresijos kamuojamas aukštuomenės damas. Štai šį britiškai sąmojingą patrauklų gydytoją ir suvaidino Hugh Dancy.

Pagrindinio vaidmens atlikėjas teigia, kad filmuojant tam tikrus epizodus, varžėsi anaiptol ne moterys, o vyrai.

„Būdavo šiek tiek nejauku... Ką jūs sau manote, tai buvo tikrai rimtas profesinis iššūkis. Ne juokas kišti kolegėms aktorėms po sijonu rankas ir imituoti intymų masažą. Niekur to nemoko. Nė vienoje dramos mokykloje nėra tokio kurso", - pusiau rimtai, pusiau juokais kalbėjo aktorius.

Vis dėlto Hugh Dancy prisipažino, kad norėjo vaidinti šiame filme ir tai jam buvo smagi patirtis.

„Šios komedijos žavesys yra tai, kad gydytojai nesuvokė atradę sekso žaisliuką. Atrodo, kad jie nesuprato, kad vaistas nuo neegzistuojančios ligos yra orgazmas. Vien mintis apie tai juos būtų išgąsdinusi. Juk tai buvo ikifroidinė epocha ir net neegzistavo tokia sąvoka kaip orgazmas", - pasakojo Hugh Dancy

Šmaikšti ir intriguojanti romantinė komedija, sulaukusi puikių atsiliepimų visame pasaulyje, rodyta daugybėje kino festivalių, jau šį penktadienį Lietuvos kino teatruose.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1546
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt