Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktoriai Rachel McAdams ir Channingas Tatumas yra pasiryžę sušildyti kino mėgėjų širdis su naujausiu romantišku filmu „Meilės priesaika" (angl. „The Vow"). Kino juostoje bus ir pikantiškų scenų, kaip sakė aktoriai, jas filmuojant prireikė ir keleto specialių triukų.

Vienoje naujojo filmo scenų R.McAdams vaidinama herojė įžengia į kambarį, kuomet jos sutuoktinis, kurį vaidina Ch.Tatumas, yra visiškai nuogas. Pasak kūrėjų, ruošiantis šiam epizodui aktorius paprašė pagalbos iš filmo butaforininkų, kad „pasikeltų" savo vyriškąjį pasididžiavimą.

„Jis labai kilniaširdis, atsidavęs ir rūpestingas aktorius. Jis nuėjo pas scenos reikmenimis besirūpinančią komandą maždaug mėnesį prieš filmavimus ir pasakė: „Klausykit, aš noriu padėti Rachel šios scenos metu, kad jai nereikėtų per daug apsimetinėti". Jam buvo padarytas specialus protezas", - juokdamasi portalo „Access Hollywood" interviu sakė filmo „Užrašų knygelė" žvaigždė R.McAdams.

Pats Ch.Tatumas teigė jaudinęsis, kaip kolegė sureaguos į jį lemiamos scenos metu. „Galiu pasakyti atvirai - netikėjau, kad ji gali idealiai suvaidinti tinkamą reakciją. Norėjau, kad tai būtų įspūdinga. Tad įsitikinau, kad būtų sukurtas tinkamas vyriško organo protezas. Šis mano poelgis buvo Rachel skirtas pokštas. Šį epizodą pamatys ir žiūrovai. Nenorėjau, kad ji juoktųsi ar rodytų pirštu, norėjau, kad būtų šokiruota", - prisipažino aktorius.

„Meilės priesaika" yra tikrais faktais paremta istorija apie jauną porą, kurią netrukus po vestuvių ištinka tragedija. Po automobilio avarijos žmoną (akt. R.McAdams) ištinka koma, o jos atsidavęs vyras (akt. Ch.Tatumas) stengiasi ją rūpintis. Pabudusi iš komos moteris neatsimena nei sutuoktinio, nei vestuvių, tad mylimajam tenka vėl kovoti dėl jos meilės.

Šilčiausią filmą šią žiemą su R.McAdams ir Ch.Tatumu Lietuvos publika kino teatruose išvys jau nuo vasario 10-osios.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1777
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt