Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Versija, kad velionis aktorius Heathas Ledgeris, filmuodamasis juostoje „Tamsos riteris" galėjo būti apsėstas velnio, nėra nauja. Tuo tikintys žmonės sako, kad taip demoniškai suvaidinti Juokdarį jaunasis australas galėjo tik su tamsiųjų jėgų pagalba.

Vienas autoritetingiausių Jungtinėse Valstijose religinių kultų ekspertų, pastorius Bobas Larsonas neatmeta šios galimybės ir sako, kad tamsiųjų jėgų įsikišimas Juokdario vaidmens atveju visai tikėtinas. Pasak pastoriaus, viena iš Holivudo istorijų pasakoja apie tai, kad netgi legendinis Jackas Nicholsonas perspėjo jaunąjį australų aktorių apie Juokdario vaidmens keliamą pavojų.

Populiarią radijo laidą Amerikoje vedantis pastorius pabrėžia, kad tamsiųjų jėgų daromos įtakos pavojus padidėja būtent tokių vaidmenų kaip Juokdarys atvejais. Kuomet aktoriui būtina įsijausti į blogį atstovaujančio veikėjo psichologiją ir tenka įsileisti blogį į save patį, kad įtikinamai perteiktų neigiamo herojaus pasaulį.

Visiškai priešinga yra pastoriaus nuomonė apie tokius filmus kaip „Šėtonas manyje" (orig. „The Devil Inside"). Pasak B. Larsono, šioje juostoje matomo egzorcizmo autentiškumas ir kritiškas požiūris eliminuoja velnio įsikišimo galimybę. Pastorius teigia, jog kritiški svarstymai apie apsėdimą, neatmetant paprasčiausios psichinės ligos galimybės, leidžia išlaikyti sveiką konstruktyvų mąstymą ir nepasiduoti tamsiosioms jėgoms. „Realistinis, faktologinis požiūris neturi savyje to demoniško užtaiso, kuriuo pasižymi tokie vaidmenys kaip Juokdario Betmeno filmuose",- sako pastorius B. Larsonas.

15mln. JAV dolerių kainavusi dokumentiniu stiliumi nufilmuota juosta „Šėtonas manyje" pasakoja apie apsėstąją moterį, egzorcizmo metu nužudžiusią tris žmones. Moters dukra Izabela, baimindamasi, kad motinos pamišimas gali būti ir jos genuose, imasi aiškintis dvidešimties metų senumo istoriją. Izabelos tyrimą apsunkina tai, jog mama saugoma nusikaltėliams skirtoje Italijos psichiatrinėje ligoninėje. Medikai tvirtina, jog moteris yra apsėsta šėtono. Deja, nė vienas istorijos dalyvis net negalėjo numanyti, jog moteris yra apsėsta net keturių galingų demonų, nepasiduodančių jokioms egzorcizmo apeigoms...

Filmo „Šėtonas manyje" premjera Lietuvos kino teatruose - jau vasario 17 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1670
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt