Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Sinoptikams prognozuojant, kad šaltis Lietuvoje dar užtruks, džiaugsmą dėl baltos žiemos keičia problemos. Druskos ir smėlio mišinys jau spėjo įsigerti į batus. Mašinų akumuliatoriai kenčia nuo naktinio speigo. O kai pagalvoji apie šildymo sąskaitos, iš viso užima kvapą. Tačiau šią savaitę apie buitines problemas siūlome galvoti kiek įmanoma mažiau. Priežasčių tam - ne viena. Jei tikite, kad meilė turi savo dieną, šv. Valentinas bus puiki proga ją paminėti. Jei galvojate, kad žmogus be laisvos valstybės gyventi negali - pradėkite ruoštis Nepriklausomybės akto dienos renginiams. Pagaliau tie, kurie išsiilgę pavasario žvalgosi pro langą į vis ilgiau užsibūnančią saulę, linkime kantrybės. Galbūt pavasaris - jau ne už kalnų. Kad šią savaitę rūpesčių būtų dar mažiau - apsilankykite kino teatre. Linksmi, romantiški, pašėlę filmai - specialiai jums.

Meilė pėdsaką širdyje palieka ilgam - net jei mylimo asmens veidas, vardas iš atminties aštrinamas laiko ar... nelaimingo atsitikimo. Juostoje „Meilės priesaika" ką tik susituokusi jauna pora patenka į avariją. Abu išgyvena, tačiau Peidž, atsigavusi ligoninėje, negali prisiminti nieko iš paskutinių penkių savo gyvenimo metų. Santykiai su šeima, draugai ir priešai, pagaliau mylimo vyro, už kurio ką tik ištekėjo, veidas jai tarsi nebuvę. Bandydama pradėti naują gyvenimą Peidž grįžta pas tėvus ir vėl susitinka su savo praeitimi. Peidž vyras Leo, irgi išgyvenęs avariją, ryžtasi kovoti dėl mylimosios. Net jei ji neatsimena ir gražiausios jų meilės akimirkos jai nežinomos, jis, pasinaudojęs visu savo žavesiu, bando meilės istoriją sukurti iš naujo. Žinoma, čia pasipainioja buvęs Peidž sužadėtinis, kažkada paliktas dėl neištikimybės, kuris galvoja, kad atmintį praradusi moteris bus lengvas grobis. Kas gali būti gražiau kaip dviejų vyrų kova dėl vienos moters? Taip, „Meilės priesaika" neabejotinai primins tradicinį muilo operos siužetą. Galima tik pasiteisinti, kad žavūs aktoriai ekrane įtikins, jog dėl savo jausmų kovoti verta. Net jei su atmintimi, švelniai tariant, ne kaip.

Istorija visada slepia daug įdomybių. Kas galėtų pagalvoti, kad toks pikantiškas daikčiukas kaip vibratorius kažkada buvo išrastas ir naudotas grynai medicininiais tikslais. Filmas „Mano didysis O!" ir pasakoja tikrąją vibratoriaus išradimo istoriją. Žinoma, viskas prasideda gerokai toliau, nuo visuomenės, kurioje moterys nelabai turėjo galimybę pasakyti savo nuomonę, paveikslo. Štai tokioje visuomenėje jos kažkodėl tapdavo nervingos, isteriškos, ir vyrams nelikdavo nieko kito, kaip siųsti jas pas gydytojus. Sprendimas - atpalaiduojantis masažas, greitai tapo labai populiaria procedūra, nes jos metu moterys pasijusdavo kaip devintame danguje. Sumanūs ir rūpestingi gydytojai netruko sukurti prietaisą, palengvinantį jų darbą ir padarantį procedūrą prieinamą kiekvienai. Štai tokios medicininės istorijos fone ir gimsta meilė tarp jauno daktaro ir merginos, kuri nėra patenkinta savo, kaip moters, vaidmeniu visuomenėje. Filme nemažai kalbama, bet kalbos yra tokios subtiliai pikantiškos, kad klausytis neturėtų atsibosti. Sunkiame Viktorijos laikų interjere atliekamos medicininės procedūros dažniausiai atrodo gana komiškai, todėl filmas „Mano didysis O!" suteiks puikią progą pasijuokti.

Siekiantiems išvengti raudonų širdelių ir meilės temos, rekomenduojame šios savaitės veiksmo filmo premjerą - juosta „Nesaugus prieglobstis" įvels žiūrovus į CŽV ir nusikaltėlių karus. Bus daug bėgimo, šaudymo, planavimo ir santykių aiškinimosi. Kaip visada - paprastiems darbuotojas nežinomos paslaptys grasins jų gyvybei, tačiau sumanumas ir talentas padės išsigelbėti. Filmas įtemptas, su netikėtais vingiais, todėl jį žiūrėti tikrai nenuobodu.

Kino centre „Skalvija" - gražus prancūziškas miuziklas "Mylimieji", kviečiantis klausyti dainų kasdienybėje ir kasdienybės dainose. Paryžius, Londonas, Praha ir jų gyventojais, pasiklydę tarp savo jausmų ir visi trokštantys šilumos. Itin romantiškas filmas, kurį geriausiai žiūrėti bent truputį mokant prancūzų kalbą.

Gražios savaitės su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1332
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt