Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Filmo „Socialinis tinklalapis" žvaigždė Arnie Hammeris ‒ ne tik aktorius, bet ir keksiukų kepėjas. Kino aktorius su žmona atidarė nuosavą skanėstų kepyklėlę.

A. Hammerio keksiukų parduotuvė duris atvėrė San Antonijaus mieste, Teksaso valstijoje, JAV. Joje siūloma įsigyti čia pat iškeptų keksiukų ir kitų skanėstų. Aktorius tikina, kad šis sumanymas jiedviem su žmona kilo todėl, kad abu aistringi smaližiai, kuriems sukiotis virtuvėje yra vienas malonumas.

„Puikus jausmas, kad gali kažką sukurti savo paties rankomis, - pasakoja aktorius. - O San Antonijaus miestą pasirinkome todėl, kad esu čia gimęs, visus pažįstu ir visi čia mums labai malonūs."

Žinoma, keksiukus kepykloje kepa ne pats aktorius, tam paprasčiausiai neturi laiko - aktyviai filmuojasi, o šiuo metu ruošiasi pasaulinei filmo „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija 3D" premjerai.

Filme, kuris pateikia naują visų žinomos istorijos versiją, Snieguolė ir septyni jos ištikimiausi draugai bei pagalbininkai nykštukai stoja į narsią kovą prieš Piktosios Karalienės diktatą pasakų karalystėje, A. Hammeris vaidina žavųjį princą.

Piktąją raganą juostoje įkūnija Julia Roberts, o neįprastai „kietą" Snieguolę - jaunoji Lily Collins. Šio filmo premjeros Lietuvos kino teatrų žiūrovai sulauks jau balandžio 13 d.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1411
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt