Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Holivude yra keletas aktorių, laikomų šių dienų kino mylimiausiomis. Vieną jų - Rachel McAdams. Ši universali 33-ejų kanadietė įrodė savo talentą daugybėje filmų, iš kurių geriausiai įsiminė tokios romantiškos juostos kaip „Užrašų knygelė", „Slėpkit pamerges!" ar „Keliautojo laiku žmona". Dabar Lietuvos kino teatrus pasiekė ir naujausias filmas „Meilės priesaika", kuriame R.McAdams atliktas vaidmuo darsyk privers ja žavėtis.

„Meilės priesaika" - tai įkvepianti istorija apie meilę, įveikiančią didžiausius sunkumus, režisuota Michaelo Sucsy. Tikrais įvykiais paremtas filmas pasakoja apie jaunavedžius, kurie papuola į avariją. Po nelaimingo incidento moteris nebeatsimena ne tik savo vyro, bet ir kelių pastarųjų gyvenimo metų. Kino juosta „Meilės priesaika" atskleidžia atkaklumo ir jausmų galią, kuri, nors kartais atrodo nereali, egzistuoja tikrame gyvenime.

R.McAdams Accesshollywood.com prisipažino tikinti tikra meile. „Aš sutinku, kad per gyvenimą galima pamilti daugiau kaip vieną žmogų, tačiau esu tikra, kad būna tik vienas žmogus, dėl kurio tu nori atiduoti viską ir pasilikti kartu amžinai. Tokiu atveju tau tarsi leidžiama viską paimti į savo rankas ir sukurti tikrą stebuklą", - šypsojosi aktorė.

Ji tvirtino, kad darbas „Meilės priesaikos" filmavimo aikštelėje buvo itin malonus ir dėl kolegos Channingo Tatumo, su kuriuo jiedu ne tik nuolat pokštavo, bet ir valgė daug šokolado.

„Atrodo, buvau kaip vaikas, kuris per vieną dieną suvalgo visus Advento kalendoriaus šokoladukus. Mane buvo ištikusi tikra cukrinė koma", - juokėsi R.McAdams.

Šilčiausias filmas šią žiemą su R.McAdams ir Ch.Tatumu - jau Lietuvos kino teatruose.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1481
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt