Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Populiari televizijos ir teatro aktorė Inga Norkutė nėrė į pasakų pasaulį - filme „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" jį lietuviškai įgarsino Piktąją Karalienę, kurią laukiamiausiame pavasario filme vaidina plačiausios Holivudo šypsenos savininke tituluojama Julia Roberts.

Komedija „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" pateikia naują visų žinomos istorijos versiją - neįprastai narsi Snieguolė ir septyni jos ištikimiausiai draugai bei pagalbininkai nykštukai ryžtasi stoti į kovą su Piktąją Karalienę ir išgelbėti jos užgrobtą karalystę bei atkovoti princo širdį.

Piktąją Karalienę juostoje įkūnija žavioji Julia Roberts Jos lūpomis lietuviškai ir prabils tokia pat žavinga lietuvė Inga Norkutė. Snieguolės vaidmuo filme patikėtas jaunajai Lily Collins, ją lietuviškai įgarsino Neringa Nekrašiūtė, o princą, kurį vaidina amerikietis Armie Hammeris, įgarsina Justinas Jankevičius.

I. Norkutė džiaugiasi sulaukusi pasiūlymo paskolinti savo balsą Juliai Roberts, nes tai pirmoji jos patirtis, kuomet filme tenka ne vaidinti, o tik kalbėti: „Tai man visiškai nauja patirtis - įgarsinti kita žmogų. Niekada anksčiau nesu to dariusi, tai rimtas iššūkis, bet labai įdomus. Įdomu žiūrėti į monitorių ir bandyti atgaivinti personažą, susitapatinti su juo."

Tai pirmasis aktorės darbas įgarsinant personažą, o ne jį vaidinant, tačiau ne pirmas kartas įkūnijant Piktąją Karalienę iš Snieguolės istorijos. Vaikystėje lankiusi Vaikų dramos teatrą, I. Norkutė viename jo spektaklių vaidino būtent šį personažą, tačiau tąkart aktorės jis taip nežavėjo.

„Man buvo 13 metų. Pamenu, grįžau namo ir verkiu, kodėl man nedavė Snieguolės vaidmens, galvojau, tai reiškia, kad esu negraži, - dabar tai prisiminusi jau juokiasi aktorė. - O dabar manau, kad vaidinti blogiukus yra gerokai įdomiau ir smagiau - daugiau spalvų. Princesių personažai niekada nebuvo mano sritis."

Pasak I. Norkutės, jos įgarsinama Piktoji Karalienė yra visai kitokia nei yra įprasta ją matyti - ji visai nepikta, o juokinga, graži, tačiau nelaiminga moteris.

„Manau, kad šis filmas turėtų patikti visai šeimai. Ne tik vaikams, bet ir tėvams, - pasakoja aktorė. - Palyginti su kitomis Snieguolės istorijos ekranizacijomis, ši yra labai šviesi, linksma ir žaisminga. Tai visos šeimos pasaka. O labiausiai man patinka tai, kad šiame filme žiūrovų nepapirkinėja pigiais pokštais, visi jie labai taiklūs ir išties juokingi."

Filmo „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija", kuriame Piktoji Karalienė prabils I. Norkutės balsu, premjera Lietuvos kino teatruose jau balandžio 13-ąją.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 984
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt