Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Fantastinės veiksmo komedijos „Vyrai juodais drabužiais 3" kūrėjai vėl kursto gerbėjų aistras. Jau išleistas antrasis vienu laukiamiausių šių metų filmų tituluojamos juostos anonsas. Jame aktoriai Willas Smithas ir Tommy Lee Jonesas užsimoja atskleisti dar vieną visatos paslapčių, kurią vargu ar patys nori žinoti.

Iš naujausio filmuko matyti, kad trečioji filmo „Vyrai juodais drabužiais" dalis ir vėl nepašykštės kosminių pokštų. Tiesa, kaip pastebi Joblo.com kino kritikai, vienintelis dalykas galintis aptemdyti filmo kūrėjų užmojus - tas, kad juosta buvo filmuojama be pabaigto scenarijaus. Tačiau dauguma sutinka - nors filmo „Vyrai juodais drabužiais 3" gimimo kelias nebuvo sklandus, vyko daug derybų su aktoriais, jo gamyba buvo atidėta, vienas po kito keitėsi scenaristai, panašu, kad galutiniam produktui tai nepakenkė.

„Vyrai juodais drabužiais 3" papasakos apie agentų J (akt. W.Smithas) ir K (akt. T.L.Jonesas) kelionę laiku. Per 15-a savo tarnybos metų slaptajame „Vyrų juodais drabužiais" biure agentas J yra matęs visko, tačiau net ateiviai neglumina jo labiau nei tylus, užsidaręs partneris. Tačiau kai agento K gyvybė ir visos planetos likimas pakimba ant plauko, W.Smitho herojus pasiryžta kelionei laiku tam, kad viską sudėliotų į savo vietas. Grįžęs į praeitį, 1969-uosius, agentas J iš jaunojo K, kurį vaidina Joshas Brolinas, sužino, kad yra tokių paslapčių, kuriomis partneris niekuomet nesidalijo...

Viena filmo staigmenų - Lady Gaga

Jau prieš kurį laiką buvo teigiama, esą filme „Vyrai juodais drabužiais 3" netrūks žvaigždžių, tačiau W.Smithas prasitarė, kad juostoje pasirodys ir muzikos industrijos populiarumo viršūnėje karaliaujanti Lady Gaga. Apie nedidelę dainininkės rolę aktorius papasakojo per reklaminį filmo pristatymą Rio de Žaneire. „Epizodinius vaidmenis atliks net kelios garsenybės, bet negaliu atskleisti jų vardų. Turime išlaikyti ir tą paslaptį, kad juostoje pasirodys Lady Gaga", - tinklalapis ElCorilloRD.com citavo 43-ejų W.Smithą. Atlikėja praėjusiais metais viešėdama garsiajame Ellen DeGeneres šou yra prisipažinusi, kad svajoja pasirodyti kine. „Mano svajonė - tapti viena Woody Alleno filmo herojų", - tada sakė ji.

Filmams „Vyrai juodais drabužiais" garsenybių pasirodymai ne naujiena - antrojoje dalyje 2002-aisiais yra pasirodęs velionis popkaralius Michaelas Jacksonas. Naujausioje istorijos dalyje be Lady Gagos nedidelę rolę atliko ir dainininkė Nicole Scherzinger.

Internautai netruko pastebėti ir kitą įdomų faktą - pagrindinį vaidmenį filme „Vyrai juodais drabužiais 3" atliekantis Willas Smithas naujausioje juostoje atrodo nė dienos nepasenęs nuo pirmojo „Vyrų juodais drabužiais" filmo, išleisto 1997 metais. Kas tai lėmė - kosminiai triukai, geri chirurgai ar sveikas gyvenimo būdas, galima tik spėlioti.

Lietuvos kino teatruose intriguojanti juosta „Vyrai juodais drabužiais 3" turėtų pasirodyti gegužės 25-ąją.

Gerbėjų teismui naujasis, jau antras gerbėjų visame pasaulyje laukiamo filmo „Vyrai juodais drabužiais 3" anonsas:


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1478
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt