Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Tikra romantinių komedijų virtuozė Katherine Heigl jau netrukus Lietuvos kino teatrų ekranuose pasirodys naujajame filme „Daug vargo dėl pinigų" (angl. „One For the Money"). Pikantiškų detalių, taiklių ir nepersūdytų juokų pilnas filmas patiks veiksmo ir kurioziškų situacijų mėgėjams. Kam moteris gali ryžtis ištuštėjus jos banko sąskaitai, jau nuo kovo 23 dienos Lietuvos publika galės pamatyti filme „Daug vargo dėl pinigų".

K.Heigl herojė - žavinga bedarbė Stefani, kuriai, norint papildyti išsekusias finansines atsargas, tenka pamiršti buvusį mielą apatinio trikotažo pardavėjos darbą ir griebtis ginklo. Iš tokių filmų kaip „Bjauri tiesa" (angl. „Ugly Truth"), „Pamergė pagal užsakymą" (angl. „27 dresses") ar „Užkibo" (angl. „Knocked Up") žinoma aktorė šįkart išmėgins „medžiotojos už išpirką" vaidmenį.

Neseniai su vyru išsiskyrusi Stefani desperatiškai ieško darbo ir galiausiai atranda galimybę išmėginti laimę pusbrolio detektyvų kompanijoje. Tiesa, pirmoji užduotis moteriai tenka ne iš lengviausių - tik pradėjusiai treniruotes ir prie smurto nepratusiai gražuolei teks teisėsaugai atvesdinti buvusį mylimąjį. K.Heigl herojės taikinys - galimai korumpuotas, nužudymu įtariamas policininkas Džo Morelis (akt. Jasonas O‘Mara). Tikra likimo ironija, kad būtent šis žavus blogiukas kadaise atėmė Stefani nekaltybę, o vėliau sudaužė jos širdį. Žiūrovai taps liudininkais, jog netikrais pažadais suviliotos moterys nepamiršta skriaudikų, o pinigų ir saldaus keršto derinys - geriausia paskata beprotiškiausiems poelgiams.

Solidi už pagautą Džo Morelį siūloma kaina įtraukia Stefani į rimtą avantiūrą, kurios metu pavojus iškyla ir jos pačios gyvybei. Juk buvęs blogiukas-mylimasis yra užrūstinęs ne tik policiją...

„Daug vargo dėl pinigų" režisavo britų kino ir televizijos kūrėja Julie Anne Robinson, geriausiai žinoma iš savo darbų Didžiosios Britanijos televizijoje. Pirmasis jos pilnametražis meninis filmas išleistas palyginti neseniai, tai - 2010-ųjų romantinė drama „Paskutinė daina", kurioje vaidino Miley Cyrus. Naujausioje J.A.Robinson juostoje be garsiosios K.Heigl taip pat vaidina žinomi aktoriai Jasonas O‘Mara, Danielis Sunjata ir Johnas Leguizamo.

Kriminalinė-romantinė veiksmo komedija „Daug vargo dėl pinigų" Lietuvos kino teatrus pasieks jau kovo 23 dieną.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1523
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt