Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Įspūdingi kostiumai filmui „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" tapo paskutiniu garsios kostiumų dizainerės Eiko Ishioka darbu. „Oskaru" apdovanotą stilistę, sausio 21 d., likus vos porai mėnesių iki filmo premjeros didžiuosiuose kino ekranuose, pasiglemžė klastingas kasos vėžys. Dizainerei buvo 73 metai.

E.Ishioka „Oskaru" buvo įvertinta už legenda tapusius kostiumus Francis Fordo Cappolos filmui „Drakula". Drąsiu stiliumi ir neribota fantazija garsėjusi dizainerė yra sukūrusi ne vieną nepakartojamų drabužių kolekciją garsiausiems kino filmams. Savo kūriniais ji puošė ir ekstravagantiškąją islandų dainininkę Bjork.

Pastaruoju metu E. Ishioka daugiausiai dirbo su ypatingu dėmesiu vizualiniam filmo patrauklumui teikiančiu kino režisieriumi Tarsemu Singhu. E. Ishioka kūrė kostiumus mitologiniam jo epui „Nemirtingieji 3D", o taip pat netrukus kino teatruose debiutuosiančiai juostai „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija".

Vos pasirodžius pirmiesiems kadrams iš busimo filmo, juostos nekantriai laukiantys žiūrovai nudžiugo, kad akis bus galima paganyti ne tik į filme vaidinančias ryškiausias Holivudo žvaigždes - Julia Roberts, Lily Collins, Armie Hammerį, bet ir į kvapą gniaužiančias sukneles.

Nors pati E. Ishioka filmo premjeros kino teatruose nebesulaukė, kalbama, kad paskutiniais jos kūriniais kine tapę šio filmo kostiumai jau dabar yra verti patekti į puošniausių kino kostiumų garbės galeriją.

„Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" su įspūdingaisiais E. Shioka kostiumais premjeros Lietuvos kino teatrų žiūrovai sulauks jau balandžio 13 d.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1469
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt