Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Režisierius Jonathanas Liebesmanas ir tokie aktoriai kaip garsusis Liamas Neesonas, Ralphas Fiennesas ir Samas Worthingtonas pristato gerą žinią mitologijos, mistinių būtybių ir kraują kaitinančio veiksmo mėgėjams. Senojo pasaulio dievai ir galingieji titanai sugrįžta į kino ekranus įspūdingų kovų ir stulbinančių vaizdo efektų pilname filme „Titanų įniršis", kuris Lietuvoje bus rodomas nuo kovo 30 dienos 3D formatu.

Praėjus dešimtmečiui po herojiškos pergalės prieš monstrą Krakeną, Dzeuso sūnus Persėjas stengiasi gyventi ramų žvejo gyvenimą kaime. Jis vienas augina 10-metį sūnų Helijų. Tačiau tuo metu verda nuožmi kova tarp Senojo pasaulio dievų ir titanų. Dėl žmonių nepasitikėjimo ir ištikimybės trūkumo nusilpę dievai pamažu prarandą įkalintųjų titanų kontrolę. Sukilimą ir kerštą planuojančių titanų gretose ir galingasis Kronas, ilgus metus pasaulį valdančių Dzeuso, Poseidono ir Hado tėvas. Galingoji trijulė įveikė ir nukarūnavo tėvą prieš daugelį metų, tad jis buvo pasmerktas visą amžinybę pūti tamsioje pragaro bedugnėje, esančioje pačiame požemių karalystės dugne.

Persėjas negali išsiginti pareigos jausmo, kuomet jo tėvas atsiduria pavojuje. Išdavikas sūnus Arėjas ir piktavalis brolis Hadas nutaria atsigręžti Krono pusėn ir sugauti Dzeusą. Atėmę dievų ir žmonių valdovo galias titanai dar sustiprėja ir kova su jais tampa neišvengiama...

„Titanų įniršis" - tai filme „Titanų susidūrimas" pristatytos Senojo pasaulio dievų istorijos tęsinys. Pirmajame filme Dzeuso sūnus Persėjas vyko į Žemę, kur jam teko susikauti su požeminės karalystės valdovu (akt. R. Fiennesas), kad apsaugotų Dzeusą (akt. L. Neesonas) nuo pavojų. Antroji priešistorinio epo dalis nepašykštės dar aštresnio veiksmo, pribloškiančių vaizdų ir dievų bei titanų susirėmimų.

J. Liebesmano režisuotame 3D filme „Titanų įniršis" be garsiųjų aktorių, tokių kaip L. Neesonas (Dzeusas), „Įsikūnijimo" žvaigždė S. Worthingtonas (Persėjas), R. Fiennesas (Hadas), taip pat vaidina žavingoji šviesiaplaukė Rosamund Pike (Andromeda) ir kiti aktoriai Billy Nighy (Hefaistas), Toby Kebbellas (Agenoras) bei Danny Hustonas (Poseidonas).

Šiomis dienomis filmą kūrusi kompanija „Warner Bros" išleido dar nematytą plakatą, vaizduojantį karo dievą Arėją, kurio vaidmenį atliko Edgaras Ramirezas.

Beje, filmo „Titanų įniršis" anonse skamba garsiojo rokerio Marilyno Mansono kūrinys „Sweet Dreams", kurį Lietuvos publika galės gyvai išgirsti jau šią vasarą. Vienintelį koncertą Baltijos šalyse amerikietis surengs birželio 12-ąją, Kauno „Žalgirio" arenoje.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2179
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt