Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Julia Roberts džiūgauja dėl darbo su režisieriumi Tarsemu Singhu ir tikina, kad dirbti su juo vienoje filmavimo aikštelėje buvusi viena didžiausių profesinių jos svajonių.

Aktorė vaidina naujausioje indų kilmės vizionieriaus Tarsemo Singho juostoje „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija". Visai šeimai skirtoje komedijoje J. Roberts įkūnija godžią piktąją karalienę.

Viename interviu paklausta, kas paskatinto ją imtis vaidmens šiame filme, aktorė prisipažino, kad tai seniai išsvajota galimybė dirbti kartu su T. Singhu: „Viskas tik dėl T. Singho. Esu tiesiog pamišusi dėl šio vyruko, sulaukusi pasiūlymo, priėmiau jį ilgai net nesvarsčiusi."

Filmo režisierius T. Singhas garsėja ypatingu dėmesiu vaizdiniam filmo gardumui, tad kiekvienas kadras jo juostose šlifuojamas iki tobulybės. Išradingumu režisierius nustebins ir filme „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" - įspūdingi rūmai, prašmatnios puotos, kvapą gniaužiančios suknelės (naujausias „Oskaro" laureatės Eiko Ishiokos darbas) bei lietuviškas dubliavimas vilios ir suaugusius žiūrovus, trokštančius grįžti į sapningas svajones ir prisiminti nostalgiškos vaikystės iliuzijas.

„Tarsemas yra toks nepamirštamas, o jo darbo metodai labai originalūs ir įspūdingi. Kai jis mane pakvietė susitikti, pirmiausia tenorėjau su juo papietauti, - pasakoja J. Roberts. - Man net nelabai rūpėjo, apie ką kalbėsimės, bet jis iškart užmetė tinklą ir neturėjau šansų ištrūkti."

Viena laukiamiausių 2012-ųjų metų kino premjerų „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" Lietuvos kino teatruose pasirodys jau balandžio 13 d.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1091
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt