Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Julia Roberts tikina besidžiaugianti pirmosiomis savo raukšlėmis ir nieku gyvu nenorinti jų lyginti botokso injekcijomis, nes bijo prarasti gebėjimą veido mimikomis reikšti savo emocijas.

44 metų aktorė pasakoja, kad pagrindinė priežastis, kodėl ji nenori veido dailinti Holivude itin populiariomis botokso injekcijomis - tai trys mažamečiai jos vaikai. J. Roberts sako, kad niekada nenaudos botokso, nes nori, kad vaikai suprastų, ką ji galvoja, vos pažvelgę į jos veidą.

„Aš turiu tris vaikus ir noriu, kad jie žinotų, ką jaučiu būtent tuo metu, kai tai jaučiu. Tai labai svarbu, ypač man, kaip mamai, - pasakoja J. Robers. - Bet nenoriu teisti tų, kurie dėl grožio procedūrų net nebegali pasukti galvos ar pajudinti lūpų. Jeigu kažkam gražu smakras ant kaktos, aš jų nesmerksiu. Jei jiems tai teikia džiaugsmą, aš būsiu už."

Tiesa, aktorė prisipažįsta sykį jau mėginusi botokso injekcijų procedūrą, tačiau rezultatas ją išgąsdinęs: „Vieną kartą išbandžiau botoksą ir po to porą mėnesių vaikščiojau tarsi nuolat būčiau dėl ko nors nustebusi. Man tai visai nepatiko."

Gyvenime nebijanti bėgančių metų ir jų paliekamų pėdsakų veide, dėl raukšlių J. Roberts, tiksliau jos vaidinami personažai, jaudinasi tik kino filmuose. Pavyzdžiui, nuo balandžio 13 d. Lietuvos kino teatruose debiutuosiančioje komedijoje „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" jį įkūnija dėl grožio viskam pasiryžusią Piktąją karalienę, karštligiškai veidrodyje skaičiuojančią naujas raukšles ir nuolat jo klausinėjančią, kas pasaulyje gražiausia. Pati J. Roberts tikina, kad tokių klausimų jai jau seniai nekyla, nes atsakymą ji randa savo vaikų akyse.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1516
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt