Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Lily Collins ateityje svajoja aktorystę išmainyti į kino režisierės kėdę.

Neseniai 23-ąjį gimtadienį atšventusi L. Collins pasakoja, kad jai patinka visas kino gamybos procesas, todėl viena didžiausių jos svajonių - vieną dieną pačiai pradėti kurti kino filmus. Mergina ateityje nori rašyti filmų scenarijus ir pati juos režisuoti.

„Noriu rašyti filmų scenarijus, vieną jau netgi pradėjau, - pasakoja L. Collins. - Man labai patinka rašyti. Esu nemažai rašiusi laikraščiams ir žurnalams, tačiau kurti filmo scenarijų dar įdomiau, tai visiškai kita specifika. Scenarijuje yra tiek galimybių tą pačia istoriją papasakoti vis kitaip. Todėl aš neabejotinai norėčiau vieną dieną tuo užsiimti labai rimtai."

Aktorė tikina, kad ją žavi bet koks darbas kino pramonėje - ir prieš, ir už kameros, tad jos svajonė išbandyti save ir kitose kino kūrimo srityse labai natūrali: „Dievinu visus filmo kūrimo etapus. Kai filmuojuosi, kūrybinės komandos nuolat klausinėju įvairiausių klausimų apie vieną ar kitą dalyką susijusį su filmo gamyba. Man viskas įdomu!"

Tiesa, L. Collins mėgaujasi ir dabartine savo veikla - aktoryste, nes šis darbas leidžia jai išbandyti save įvairiuose žanruose: „Pavyzdžiui, man labai patiko filmo „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" (premjera Lietuvos kino teatruose jau nuo nuo balandžio 13 d.) komedinis atspalvis. Jis man buvo labai neįprastas, nes iki šiol nesu turėjusi daug patirties komedijose. Bet norėčiau save išbandyti ir rimtame, netgi niūriame ir tamsiame dramos žanre. Turiu galvoje, man patinka įvairios patirtys."

 


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1114
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt