Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Vaikystėje - populiari vaikų dainų atlikėja, o šiandien talentinga jaunosios kartos aktorė Neringa Nekrašiūtė tapo Snieguole - ji lietuviškai įgarsino kultinę pasakų princesę smagioje Holivudo kūrėjų komedijoje „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija".

Pasak N. Nekrašiūtės, visos merginos savyje turėtų turėti trapiosios Snieguolės savybių.

„Visos moterys, mergaitės ir merginos turėtų būti šiek tiek panašios į Snieguolę, tačiau šiuolaikinės merginos dabar dažniau būna visokie kitokie personažai, - šypsodamasi sako N. Nekrašiūtė. - Manau, kad kiekviena moteris turėtų būti jautri, švelni, užjaučianti ir kantri. Kantriai laukti geresnio rytojaus. Kaip Snieguolė."

Aktorė pasakoja, kad vaikystėje Snieguolė buvo jos vienas mėgstamiausių pasakų personažų, tad pasiūlymas įgarsinti būtent Snieguolę, ją itin pradžiuginęs: „Labai mėgau šią pasaką. Visada labai užjausdavau Snieguolę ir labai laukdavau kada jau pasirodys jos princas, todėl labai nudžiugau, kad įgarsinti man teko būtent ją."

Tačiau N. Nekrašiūtė ne tik paskolino savo balsą Snieguolei (ją filme vaidina aktorė Lily Collins), bet atliko ir pagrindinę juostos dainą.

„Dainuoju kasdien, todėl dainuoti ir šiame filme nebuvo jokių problemų, - pasakoja aktorė. - O atlikti Snieguolės dainą buvo labai smagu, nes ji pakankamai lengvo žanro, vaikiška, todėl smagiai prisiminiau paauglystės laikus."

Pasak N. Nekrašiūtės, filmas „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" turėtų patikti visai šeimai: „Manau, kad ši komedija skirta ir tėveliams, ir vaikučiams. Man patinka, kad tai yra filmas visai šeimai. Pasakos motyvas skirtas vaikams, bet ir tėveliams bus gražu - turės ką prisiminti. Suaugusiems turėtų patikti ir tai, kad filme pasirodo tokie aktoriai, kaip Julia Roberts. Istorija pateikiama labai nebanaliai, o visas apipavidalinimas pasakiškai gražus."

Piktąją Karalienę juostoje įkūnijančią Julia Roberts lietuviškai įgarsina Inga Norkutė, o princui, kurį vaidina amerikietis Armie Hammeris, savo balso paskolino Justinas Jankevičius.

Filmo „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija", kuriame Snieguolė prabils N. Nekrašiūtės balsu, premjera Lietuvos kino teatruose jau šį penktadienį, balandžio 13-ąją.

Snieguolės daina (atlieka N. Nekrašiūtė):


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1253
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt