Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Nuo šiandien Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti laukiamiausia 2012 metų pavasario komedija tituluotas filmas „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija".

„Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija" sukurta remiantis visiems žinomos pasakos apie Snieguolę, Piktąją jos pamotę ir užkerėtą obuolį motyvais, tačiau spalvinga komedija pateikia visai naują šios istorijos versiją ir, pasak filmo režisieriaus Tarsemo Singho, net blogasis Piktosios pamotės personažas bus toks, kuris visiems patiks.

Neveltui režisierius pamotės vaidmeniui pakvietė žaviausios Holivudo šypsenos savininkę Julia Roberts (filme lietuviškai ją įgarsina aktorė Inga Norkutė).

„Nebūčiau galėjęs rasti geresnės karalienės šiam filmui nei Julia, - pasakoja T. Singhas. - Mano tikslas buvo sukurti blogąjį personažą, kurį visi pamėgtų. Tad kai jį įkūnija toks žmogus, kaip Julia, kurios užkrečiantis juokas priverčia kvatotis netgi siaubingai jos bijantį tarną, kitaip ir būti negali. Nuo pat pradžių norėjau, kad šis filmas būtų visos šeimos filmu, todėl Julia buvo tobula šiam vaidmeniui ir po to, kai pamatys filmą, visi tam pritars."

Piktąją Karalienę lietuviškai įgarsinusi I. Norkutė, praleidusi nemažai valandų „Veidrodėli, veidrodėli" įgarsinimo studijoje, taip pat tuo neabejoja: „Manau, kad juosta turėtų patikti visai šeimai. Palyginti su kitomis Snieguolės istorijos ekranizacijomis, ši yra labai šviesi, linksma ir žaisminga, - sako I. Norkutė. - Tai visos šeimos pasaka. O labiausiai man patinka tai, kad šiame filme žiūrovų nepapirkinėja pigiais pokštais, visi jie labai taiklūs ir išties juokingi."

Jai pritaria ir Snieguolei (ją filme vaidina Philo Collinso duktė, talentinga jaunosios kino kartos aktorė Lily Collins) balsą paskolinusi Neringa Nekrašiūtė: „Ši komedija skirta ir tėveliams, ir vaikučiams. Man patinka, kad tai yra filmas visai šeimai. Pasakos motyvas skirtas vaikams, bet ir tėveliams bus gražu - turės ką prisiminti. Suaugusiems turėtų patikti ir tai, kad filme pasirodo tokie aktoriai, kaip Julia Roberts. Istorija pateikiama labai nebanaliai, o visas apipavidalinimas pasakiškai gražus."

Žaviojo princo vaidmuo filme patikėtas Holivudo žvaigždei Armie Hammeriui (lietuviškai jį įgarsina Justinas Jankevičius). Tad solidi aktorių komanda, stulbinančio grožio kostiumai (paskutinysis „Oskaro" laureatės Eiko Ishiokos darbas) ir lietuviškas įgarsinimas sužavės ne tik mažuosius pasakų mėgėjus, bet suaugusius, trokštančius prisiminti nostalgiškas vaikystės iliuzijas.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1784
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt