Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Liepos 6 dieną startuosiančio animacinio filmo „Ledynmetis 4" kūrėjai gerbėjus pritraukt žada ne tik filmu, bet ir strateginiu žaidimu „Ice Age Village". Kompanija „Gameloft" žaidimą sukūrė pagal ketvirtąją filmo „Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas" dalį.

Pagrindiniu žaidimo veikėju taps bene populiariausias „Ledynmečio" filmų herojus - voverė Skretas, kuris, vaikydamasis išsvajotąją gilę, net nepastebėjo, kad dėl jo kaltės įskilo gimtojo miestelio žemė ir iš gyvūnų namų teliko nuolaužos. „Ice Age Village" žaidėjai, padedami Menio, Sido, Diego ir Elės turės savarankiškai pastatyti miestelį visiems nukentėjusiems „Ledynmečio" veikėjams bei už tai pelnyti taškų.

Visi žaidėjai kasdien turės atlikti įvairias užduotis bei dalyvauti mini žaidimuose. Su kiekvienu nauju „Ice Age Village" lygiu jie galės atrasti naujus veikėjus, tobulinti gyvūnams pastatytą miestelį ir įgyti daugiau gebėjimų.

Dar daugiau - žaidėjai „Ice Age Village" galės žaisti kartu su draugais bei kviesti juos prisijungti naudojantis Facebook socialiniu tinklu arba pasinaudojant Gameloft LIVE! programa. Kiekvienam žaidėjui suteikiama galimybė aplankyti ir įvertinti draugų pastatytus miestelius „Ledynmečio" gyvūnams, bei padėti jiems pagerinti gyvūnų kasdienybę. Už tokius poelgius ir pagalbą draugams žaidėjai gaus papildomų taškų, kurie padės greičiau pasiekti kitą lygį.

Balandžio 5 dieną išleistas 3Mb dydžio žaidimas skirtas išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams, kuriuose įdiegta Android 2.0.1 ir naujesnė operacinė sistema.

Šis žaidimas - tai dar viena dovana gerbėjams, laukiantiems liepos 6 dieną Lietuvoje ir pasaulyje startuosiančio animacinio filmo „Ledynmetis 4", kuriame voveriukas Skretas ne tik tęsia garsiąją gilės medžioklę, tačiau ir tampa pasaulinių kataklizmų kaltininku. Menis, Sidas ir Diego atsiduria jūroje, atskirti nuo savo draugų. Bandydami grįžti namo herojai leidžiasi į kelionę jūromis, kur jų laukia egzotiški jūrų gyvūnai ir pavojingi piratai, na, o pats Skretas atsiduria ten, kur nebuvo įžengusi nei vienos voverės letenėlė...

Kiek anksčiau pasirodė ir trumpas filmukas šmaikščiu pavadinimu „Skratistas" („The Scratist"), sukurtas nebyliojo kino stiliumi, panaudojant filme „Artistas" girdėtas melodijas. Nepabijoję parodijuoti geriausiu metų filmu tituluotos juostos ir Oskaru apdovanotos juostos, „Ledynmečio" kūrėjai paeksperimentavo - kas būtų, jeigu animacinis filmas taptų juodai balta, nebylia animacija? Internete jau netrukus pasipylė komentarai, apgailestaujantys, jog tokiu atveju žiūrovai neišgirstų tinginio Sido šveplavimo.

Parsisiųsti žaidimą aplikacijoms Apple iOS app skirtoms iPhone/iPod touch/iPad: http://bit.ly/H9QtvC

Parsisiųsti žaidimą aplikacijoms Android app, skirtoms smartphones & tablets: http://bit.ly/Hpgc4P


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1088
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt