Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Dainininkė Nicole Scherzinger naujajame fantastiniame filme „Vyrai juodais drabužiais 3" (angl. „Men In Black III") tapo seksualia ir itin gundančia blogiete Lily Poison (Nuodingąją Lili). Pirmąsyk didelio masto filme pasirodanti moteris neabejotinai priblokš žiūrovus puikia išvaizda ir įbaugins didžiuliu ginklu.

Filmo kūrėjų išplatintuose naujausiuose „Vyrai juodais drabužiais 3" kadruose matyti, kad 33-ejų N.Scherzinger buvo sukurtas itin seksualus įvaizdis - ji vilki trumpa juoda odine suknele, paryškinančia krūtinę, avi ilgaaulius batelius, o jos lūpos skaisčiai raudonos.

Lily Poison filme yra pagrindinio blogiuko Boriso bendrinininkė. Viename iš kadrų šis galingas duetas keliauja per kalėjimo koridorius, palikdami po savęs kelyje daugybę negyvų sargų. Kitoje nuotraukoje N.Scherzinger herojė savo bosui įteikia rožinį gėlytėmis puoštą tortą.

Kol kas vis dar neatskleidžiama daugiau detalių apie paslaptingąją Lily Poison, tačiau neslepiama, kad N.Scherzinger vaidmuo, nors ir efektingas, bet gana nedidelis. „Tai nedidelis blogietės vaidmuo. Aš taip jaudinuosi, nes mano herojė mirs. Svarbiausia, aišku, kad apskritai pasirodysiu. Tačiau jau po kelių eilučių aš filme mirsiu", - anksčiau laidai „E! News" yra sakiusi dainininkė.

Pagrindinius vaidmenius naujajame filme, kaip jau įprasta „Vyrų juodais drabužiais" mėgėjams, atlieka aktoriai Willas Smithas ir Tommy Lee Jonesas. Jie vaidina agentus J ir K, kurie sugrįžta į didžiuosius ekranus po dešimtmečio, mat pastarasis šios istorijos filmas buvo išleistas 2002-aisiais. Žvelgiant į reklaminį naujosios juostos anonsą atrodo, kad nedaug kas pasikeitė nuo antrosios filmo dalies, kuomet slaptieji agentai turėjo suvaldyti ateivių aktyvumą Niujorke. Tačiau, šįsyk J ir K turi susidurti su naujais, dar didesniais ir visai neplanuotais išbandymais...

Fantastinė veiksmo komedija „Vyrai juodais drabužiais 3" Lietuvos kino teatruose turėtų pasirodyti gegužės 25 dieną.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1584
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt