Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Amerikos induistų organizacija planuoja apdovanoti aktorę Julią Roberts už uolų jos atsidavimą šiai religijai ir gero pavyzdžio kitoms Holivudo žvaigždėms rodymą.

„Oskaro" laureatė J. Roberts gimė baptisto ir katalikės šeimoje, tačiau prieš porą metų žurnalistams prisipažino pakeitusi savo tikėjimą ir tapusi praktikuojančia induiste.

Tapti induiste J. Roberts nusprendė po kelionės į Indiją ir Balį, kuri filmavosi juostoje „Valgyk, melskis, mylėk". Aktorė tikina, kad nuo tada ji nuolat lankosi induistų šventyklose ir ten „gieda, meldžiasi bei švenčia".

„Pažinusi induizmą, aš patyriau neapsakomą dvasinį pasitenkinimą, - yra prisipažinusi aktorė. - Svajoju kada nors vėl grįžti į Indiją ir aplankyti kelias piligrimų vietas."

Apdovanoti J. Roberts už atsidavimą induizmui pasiūlė pasaulinės induistų draugijos prezidentas Rajanas Zedas: „Ji privalo būti pagerbta pagal visas induistų tradicijas. Ypač vertiname jos gerą pavyzdį kitoms Holivudo žvaigždėms. Artimiausiu metu ketiname jai surengti jai ceremoniją."

Induizmu susižavėjusią J. Roberts šiuo metu galima pamatyti indų kilmės režisieriaus Tarsemo Singho filme „Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija". Filmas rodomas ir didžiuosiuose Lietuvos kino teatruose.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1543
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt