Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Merginų ir moterų aistras kurstantis aktorius Zacas Efronas, filmuodamasis naujausiame filme „Amžinai tavo" (angl. „The Lucky One") nesunkiai įsijautė į meilės scenas, tačiau vaikinas pripažino, kad vėliau peržiūrėti juostą kartu su mama jam buvo tikras iššūkis.

Režisieriaus Scotto Hickso juosta „Amžinai tavo" Lietuvos kino teatrus pasieks jau šį penktadienį, balandžio 27-ąją. Filme 24-erių Z.Efronui teko jūrų pėstininko, kurį tarnybos metu išgelbėja nepažįstamos moters nuotrauka, vaidmuo. Nusprendęs rasi paslaptingą šviesiaplaukę, jis atranda vienišą motiną, kurią vaidina aktorė Taylor Schilling. Netrukus jų jausmai suliepsnoja.

Portalui Justjared.com Z.Efronas pasakojo, kad jam teko filmą „Amžinai tavo" žiūrėti kartu su mama Starla. Intymios scenos ekrane patyrusį aktorių privertė muistytis ir jaustis nesmagiai. „Matėme filmą kartu, kai buvo rodomos scenos, kur esu praktiškai nuogas, jaučiausi nepatogiai. Net nepaisant to, kad ji sėdėjo salėje keliomis eilėmis žemiau. Kad ir kaip tai juokingai atrodytų, stengiausi pats nežiūrėti į ekraną, gėdijausi", - sakė jis.

Filmuodamiesi jautėsi patogiai

Kiek anksčiau kalbėdamas apie meilės scenų filmavimą Z.Efronas teigė jautęsis gerai su 27-erių T.Schilling. „Negali priimti to, kas vyksta prieš kameras pernelyg rimtai, tad po dienos darbų iš visko smagiai pasijuokdavome. Apskritai suvaidinti intymią sceną yra gana juokinga. Tačiau, kai atėjo laikas filmuoti šiuos epizodus, su Taylor buvome gerai pažįstami, viskas vyko labai natūraliai", - Accesshollywood.com kalbėjo vaikinas. Jis atskleidė, kad tomis dienomis, kai buvo filmuojami bučiniai, visą laiką kramtė kramtomąją gumą. „Daug mėtinukų ir jokių svogūnų", - apie kino bučinių subtilybes atsiliepė ir T.Schilling.

Z.Efronas paatviravo, kad jo mėgstamiausia moters kūno dalis - lūpos. „Jos juokiasi ir jas smagu bučiuoti", - sakė jis.

Drauge su aktoriais Z.Efronu ir T.Schilling filme „Amžinai tavo" taip pat pasirodo garsiosios Gwyneth Paltrow motina Blythe Danner. Jausmingą dramą Lietuvos žiūrovai kinuose gali išvysti jau nuo balandžio 27 dienos.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1653
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt