Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

„Oskaro" nominantas aktorius Tomas Conti tikina, kad yra prastas šokėjas ir pats labai nemėgsta šokti, tačiau filme „Gatvės šokiai 2" jam teko įsikūnyti į aistringą salsos meistrą.

70 metų kino veteranas filme vaidina grubų prancūzą klubo savininką, kuris gatvės šokėjų trupę moko, kaip suderinti gatvės šokių energiją su seksualiais lotynų Amerikos judesiais. Aktorius teigia, kad šokiams jis yra visai negabus, bet jam patinka muzika ir merginos, todėl šis vaidmuo, nors ir pareikalavęs nemažai pastangų, jam buvo labai maloni patirtis.

Filmavimo aikštelėje susipažinęs su daugybe jaunų šokėjų, T. Conti pasakoja, kad ir nuostabą, ir siaubą kėlė šių atsidavimas šokiams, netgi nepaisant galimų sveikatos problemų ateityje.

„Sulaukę vos 40 metų jie visi turės artritą! Jie negailėdami savo kūno šokių aikštelei atiduoda visas jėgas, - įspūdžiais dalijosi „Oskaro" nominantas. - Filme yra scena, kurioje šokėjai, sustoję ratu, vienas po kito eina į jo vidurį ir rodo neįtikėtinus akrobatinius triukus. Vienas vaikinas beveik visą laiką sukosi ant savo galvos. Įsivaizduokite, ant galvos! Jis vėliau už tai sumokės."

Nors pats T. Conti tikina, kad yra nekoks šokėjas, filme kartu su juo vaidinanti britų šokių žvaigždė ir „Britain's Got Talent" nugalėtojas George Sampsonas liko sužavėtas aktoriaus pastangomis: „Tikiuosi, kad sulaukęs T. Conti amžiaus, būsiu toks pat vikrus kaip ir jis. Jis buvo toks grakštus ir tikras karys, dėl šio filmo puikiai įvaldydamas salsą."

Filmas „Gatvės šokiai 2", kuriame bus galima įvertinti T. Conti salsos judesius, Lietuvos kino teatruose bus rodomas 3D ir įprastu formatu. Filmo premjera jau šį savaitgalį, balandžio 27 d.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1061
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt