Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Naujausiame savo vaizdo klipe reperis Pitbullis tapo tikru vyru juodais drabužiais. Nenuostabu, mat jo kūrinys „Back In Time" įtrauktas į itin laukiamo fantastinio filmo „Vyrai juodais drabužiais 3" (angl. „Men In Black III") garso takelį. Pitbullio dainos vaizdo klipas atskleidė nekantriausiems gerbėjams dar daugiau būsimos juostos detalių.

Juodu kostiumu pasipuošęs Pitbullis klipe atrodo panašus į vieną iš „Vyrų juodais drabužiais" agentų. Kartu su žavia palydove jis atsidūria filmo įvykių sūkuryje, o pagrindiniai filmo herojai, kuriuos vaidina aktoriai Willas Smithas ir Tommy Lee Jonesas, regis, visuomet šalia.

Pagrindinį savojo hito „Back In Time" motyvą Pitbullis pasiskolino iš filme „Purvini šokiai" (angl. „Dirty Dances") skambėjusios garsios amerikiečių R&B dueto „Mickey & Sylvia" šeštojo dešimtmečio dainos „Love Is Strange".

Vaizdo klipe Pitbullis akis į akį susiduria su ateiviais, kurie, pasirodo yra užgrobę kinų restoraną, kuriame jis apsilanko. Taip pat reperis ne kartą pasirodo „Vyrų juodais drabužiais" bazės ekranuose, jo pasirodymą stebi pats W.Smithas.

Viename klipo epizodų atlikėjas kartu su agentais J ir K leidžiasi į kelionę laiku. Jie grįžta į septintojo dešimtmečio vakarėlį, kur vyksta mados pristatymas, geidulingais judesiais vilioja šokėjos, o svečių būryje sukiojasi populiariojo pasaulio ikona, menininkas Andy Warholas. Beje, teigiama, kad Pitbullis ne tik prisidėjo prie juostos „Vyrai juodais drabužiais 3" pagrindinės dainos kūrimo, bet ir šmėkštelės filme.

Kviečiame Pitbullio dainos „Back In Time" klipe išvysti dar daugiau nematytų naujųjų „Vyrų juodais drabužiais" kadrų:

Amerikiečių režisieriaus Barry Sonnenfeldo filmą „Vyrai juodais drabužiais 3" Lietuvos publika išvysti kino teatruose galės nuo gegužės 25 dienos.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1418
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt