Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Kristen Stewart savo mylimąjį Robertą Pattinsoną verčia laikytis dietos ir sportuoti.

Pranešama, kad R. Pattinsonas neseniai turėjo trumpas atostogas, kurių metu nieko sau nedraudė ir nuolat mėgavosi maistu. Pastebėjusi, kad mylimasis per daug atsipalaidavo ir priaugo šiek tiek svorio, K. Stewart patarė R. Pattinsonui pradėti laikytis dietos ir grįžti į sporto salę.

„Atostogaudamas Robertas kasien valgė mėsainius ir gėrė alų, todėl priaugo kelis kilogramus, - žurnalistams pasakojo aktorių porai artimas šaltinis. - Kristen paprašė, kad jis susiimtų. Robertas nekenčia sporto klubų, todėl ji patarė jam kalorijas deginti, pavyzdžiui, plaukiojant banglente."

Tačiau pats R. Pattinsonas dėl poros priaugtų kilogramų pernelyg nesijaudina: „Savo gyvenimo būdą galėčiau pakeisti tik jei pradėčiau vaidinti filmuose, kuriuose man tektų nusimesti marškinėlius. Juk ne visi aktoriai pasaulyje privalo turėti tokius tobulus kūnus, kaip Tayloro Lautner'o!"

„Aš vaidinu paprastu vyrukus, tokius, kokie vaikšto gatvėse. Jie negali būtų visiškai tobuli, taip nebūna, - tikina aktorius.

Tačiau net ir netobulas kūnas R. Pattinsonui netrukdo būti geidžiamiausiu jaunosios kino kartos aktoriumi. Dėl vaikino galvas yra pametę milijonai merginų ir moterų visame pasaulyje, o ir naujausiame savo filme „Mielas draugas" jis vaidina moterų numylėtinį - mergišių Žoržą Diurua.

Šis filmas sukurtas pagal intriguojantį Gi de Mopasano to paties pavadinimo romaną, o R. Pattinsono meilužėmis juostoje tampa žavingosios Holivudo deivės Uma Thurman, Kristin Scott Thomas ir Christina Ricci. Filmo premjera Lietuvos kino teatruose jau birželio 1 d.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1611
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt