Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šį savaitgalį į Lietuvos kino teatrus atkeliauja ilgai lauktas „Oskaro" laureato Steveno Soderbergho šnipų trileris „Prarasta kontrole".

„Oušeno" trilogijos režisierius savo naujausiame filme subūrė Holivudo žvaigždžių komandą - Michaelą Douglasą, Antonio Banderasą, Ewaną McGregorą ir kitus. Ryškų vaidmenį šiame filme atliko ir sparčiai kylanti kino žvaigždė Channingas Tatumas.

Kino apžvalgininkai pastebi, kad Channingas Tatumas yra vienas iš nedaugelio Holivudo aktorių, kurio žvaigždė, įsižiebusi 2006 metais su filmu „Šokis hip-hopo ritmu", iki šiol tebešviečia Holivudo padangėje.

Holivudo žvaigždžių fabrikas pastaruoju metu, regis, išgyvena ne pačius geriausius metus - taip tvirtina „The New York Times" apžvalgininkas Brooksas Barnesas. Prieš gerus 20 metų buvo kepamos A kategorijos žvaigždės, tokios kaip Johnny Deppas, Bradas Pittas, Tomas Cruise‘as, Willas Smithas, kurios karaliauja pramogų pasaulyje ištisus dešimtmečius.

Tačiau pastaruoju metu Holivudas nesukūrė nė vienos žvaigždės, kuri neužgestų po poros metų - Orlando Bloomas, Jake‘as Gyllenhaalas, Tobey Maguire‘as - šie aktoriai džiaugėsi trumpalaike šlove. Dar dažniau Holivude atsiranda „vieno filmo žvaigždės" - Tayloras Lautneris („Saulėlydžio" saga), Shia LaBeoufas („Transformeriai").

Kino pramonės veteranai teigia, kad Holivudas nebesukuria naujų megažvaigždžių dėl kūrinių, kurie pastaruoju metu filmuojami svajonių fabrike, meninės kokybės. Mattas Damonas išgarsėjo suvaidinęs nepretenzingoje dramoje „Gerasis Vilas Hantingas", tačiau tokie filmai prodiuserių nebedomina. Holivudas nori pasakoti ekstravagantiškas istorijas, prikimštas specialiųjų efektų. Kino aktorius, net ir talentingus, šie efektai nustumia į antrąjį planą, arba jiems būna labai sunku sukurti įsimintiną vaidmenį vien todėl, kad jie vaidina priešais „žaliąjį ekraną".

Ar sulauksim naujo Leonardo DiCaprio, kuris ir po 15 metų karjeros į kino teatrus privilioja minias gerbėjų?

Daugiausia galimybių tapti naująja superžvaigžde turi Channingas Tatumas. 15 filmų per pastaruosius šešerius metus - rimta paraiška.

Šiais metais Lietuvos kino teatruose Channingą Tatumą buvo galima išvysti net dviejuose filmuose - „Meilės priesaika" ir „Nevykėliai po priedanga". Netrukus aktorius pasirodys Steveno Soderbergho juostoje „Prarasta kontrolė". Dar vėliau kino teatrus pasieks „Eilinis Džo 2", o rudenį Channingą Tatumą bus galima pamatyti komedijoje „Vienos nakties nuotykis".

Šiais laikais aktoriai tapo panašūs vienas į kitą, todėl Holivudo prodiuseriai per daug nesivargina: jei vienas netiks, galima išmėginti kitą. Vienintelis dalykas, kuo jaunoji žvaigždė dar gali išsiskirti - vaidyba. Tokie aktoriai kaip Ryanas Goslingas, Christianas Bale‘as yra dar ir talentingi.

O štai Channingas Tatumas iš visų išsiskiria universalumu. Kovinius įgūdžius jis pademonstravo filme „Eilinis Džo: kobros iškilimas", juosta surinko 300 milijonų dolerių visame pasaulyje, jis taip pat skleidžia feromonus ir gali atvilioti į kino teatrus moterišką auditoriją - „Brangusis Džonai", „Meilės priesaika".

„Sony Pictures Entertainment", kuri išleido filmus „Meilės priesaika" ir „Nevykėliai po priedanga", valdybos narė Amy Pascal įsitikinusi, kad Channingas Tatumas apdovanotas išskirtiniu žavesiu.

„Jo žavesio dalis - ta senų filmų charizma, tai kas tikra. Bet kartu yra šis tas daugiau. Jis įrodė, kad sugeba laikyti rankose ginklą, moka pabučiuoti merginą ir iškrėsti gerą pokštą. Daugelis šiuolaikinių aktorių būtų laimingi, jei įtikinimai sugebėtų atlikti bent vieną iš šių dalykų", - sakė Amy Pascal.

Kaip aktorius valdo ginklą galima išvysti filme „Prarasta kontrolė", o kaip bučiuojasi, pamatysite juostoje „Vienos nakties nuotykis" - šioje linksmoje komedijoje Channingas rėš sparną net apie kelias moteris.

Filmo „Prarasta kontrolė" režisierius Stevenas Soderberghas taip atsiliepė apie Channingą Tatumą: „Jis tikrai nėra iš tos kategorijos aktorių, kurie gauna vaidmenis vien todėl, kad gerai atrodo".

Pats Channingas Tatumas prisipažįsta, kad jam dar nemažai darbo teks įdėti, kol taps iš tiesų geru aktoriumi. „Žinau, kad nesu pats geriausias aktorius, tačiau man patinka ši profesija, manau, kad su kiekvienu nauju filmu tampu vis geresnis".

Kaip pamėgtas aktorius valdo ginklą ir bučiuojasi, pamatysite seksualiame, dinamiškame šnipų trileryje „Prarasta kontrolė".


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2306
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt