Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Jau pasirodė veiksmo filmo „Nesunaikinami 2" veikėjų plakatai. Nors iki pasaulinės filmo premjeros liko dar keturi mėnesiai, tačiau jau dabar filmas „Nesunaikinami 2" socialiniame tinkle „Facebook" turi daugiau nei du milijonus gerbėjų. Daugiau nei gyventojų kaimyninėje Estijoje. Turbūt nereikia ir minėti, kad tai yra vienas laukiamiausių metų veiksmo filmų?

Veiksmo filmų žvaigždės Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce‘as Willisas, Jasonas Stathamas ir kiti ekrane paleis kumščius į darbą rugpjūčio 17 dieną. O naujajame filme Nesunaikinamų gretas papildė ir nauji herojai, kuriuos suvaidino aktoriai Jeanas Claude'as Van Damme'as, Liamas Hemsworthas, Chuckas Norrisas. Į savo gretas supervyrai priėmė ir moterį - kinų aktorę Yu Nan.

Virš 100 milijonų dolerių kainavęs filmas „Nesunaikinami 2" vasaros pabaigoje atkeliaus ir į Lietuvos kino teatrus.

Šį kartą Nesunaikinamų vyrų užduotis bus asmeninio pobūdžio.

Barnis (Sylvesteris Stallone) ir jo kompanija vėl susiburia, kad atliktų, jų manymu, eilinę užduotį. Tačiau lengvas darbas pasirodo esąs spąstai ir kai vienas komandos narys žiauriai nužudomas, Nesunaikinami vyrai vyksta į priešo teritoriją atkeršyti.

Paaiškėja, kad vyrams teks kariauti prieš visą šalį. Nors priešas disponuoja net masinio naikinimo ginklu - tokiu kiekiu perdirbto plutonio, kurio pakaktų apversti pasaulį aukštyn kojomis, Barnio komanda drąsiai stoja į kovą, nes jie nebijo nieko, nes jie - Nesunaikinami.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2169
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt