Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Jau nuo šiandien visuose Lietuvos kino teatruose karaliaus šokiai - prieš porą metų kvapą gniaužiančia akrobatine šokių choreografija žiūrovus stebinę „Gatvės šokiai 3D" sugrįžta filme „Gatvės šokiai 2" - dar įspūdingesni ir žadantys tapti geriausiu metų šokių filmu.

„Gatvės šokiai 2" Lietuvos kino teatruose rodomi 3D ir įprastu formatu.

Populiariausiu Didžiosios Britanijos šokių filmu pripažinta juosta populiarumu neatsilieka ir Lietuvoje. Dar net nepasirodęs kino teatruose filmas jau pateko į lietuvišką muzikos vadovėlį!

Į filmo platintojus Lietuvoje „Incognito Films" kreipėsi vadovėlių leidėjas „Šviesa" ir paprašė leidimo įtraukti filmą „Gatvės šokiai 2" į šiuo metu rengiamą R. Malikėnienės VII klasės muzikos vadovėlį „Muzika". Filmo platintojai mielai sutiko, todėl nuo šiol šis šokių filmas bus įtrauktas į 7 klasės mokinių muzikos mokymo programą.

Naujajame vadovėlyje septintokai ras užduotį peržiūrėti vieną vaidybinį ir vieną muzikinį filmą ir palyginti jų garso takelius. Vienas muzikinių filmų ir bus „Gatvės šokiai 2".

Iš pirmosios dalies jau pažįstamą profesionalių šokėjų komandą antrojoje filmo dalyje papildė žavi naujokė - egzotiška hip hopo ir gatvės šokių žvaigždė Sofia Boutella - egzotiška hip hopo ir gatvės šokių žvaigždė, šokusi su pop karaliais Michaelu Jacksonu ir Madonna.

Filme taip pat vaidina „Oskaro" nominantas Tomas Conti, „Britain's Got Talent" nugalėtojas ir merginų numylėtinis šokėjas George Sampsonas bei daug žadantis jaunosios kino kartos aktorius Falkas Hentschelis, kadaise šokęs su Mariah Carey, Britney Spears video klipuose ir Justino Timberlake'o ture „Justified".

Uždeganti gatvės ir Lotynų Amerikos šokių samplaika, meistriški šokėjai, dėka įspūdingų 3D technologijų, rodos, trypiantis čia pat - priekinėje eilėje, kraują kaitinantys iššūkiai, romantiška meilės istorija ir kėdėje nustygti neleisiantis muzikinis garso takelis - jau kinuose.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1543
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt