Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Balandžio 27 d. Lietuvoje startavusi ilgai laukta muzikinė drama „Gatvės šokiai 2" jau spėjo pelnyti Lietuvos žiūrovų simpatijas. Vos pasirodęs didžiuosiuose Lietuvos kino teatruose filmas iš karto debiutavo pirmojoje žiūrimiausių savaitgalio filmų dešimtuko vietoje.

Jis pralenkė praėjusią savaitę dešimtuke karaliavusį „Laivų mūšį", kuris išią savaitę liko antras. Aistringiems šokiams, žiūrovus stebinantiems akrobatine choreografija ir uždegančia Lotynų Amerikos ir gatvės šokių samplaika neatsilaikė net legendinis „Titanikas 3D".

„Gatvės šokiai 2" pasakoja apie ant scenos išjuoktą ir žeminantį pralaimėjimą prieš amerikiečių šokių grupę „Invincible" patyrusį gatvės šokėjas Ashas (akt. Falk Hentschel). Jis nusprendžia suburti savo komandą - į vieną šokių aikštelę surinkti geriausius šokėjus iš viso pasaulio, kurie šoktų taip, kaip „Invincible" dar nėra matę! Užduotis ne iš lengvųjų, bet Ashas neabejoja, kad jam pavyks.

Londonas, Paryžius, Roma, Berlynas - miestai, kuriuose Ashas tikisi rasti geriausius savo sričių profesionalus. Ir visi tokie pat skirtingi, kaip ir miestai iš kurių jie kilę. Uždegantis ryžtas nušluostyti konkurentams nosis, vaikinui suteikia galimybę ne tik pažinti naujas šalis, spalvingus žmones, patirti dar nebandytus šokių stilius, bet ir jausmus. Vedamas aistros tapti geriausiu šokėju jis susipažįsta su gražuole salsos šokėja... Ar pavyks Ashui sukurti geriausių šokėjų komandą ir įveikti didžiausius savo konkurentus?

„Gatvės šokiai 2" Lietuvos kino teatruose rodomi 3D ir įprastu formatu.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1740
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt