Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Kartu su jumis džiaugiamės, kad pavasaris įsismarkavo visu smagumu - ilgi ir šilti vakarai pabudino apsnūdusias miestų gatves, gražindami į jas šurmulį. Ir tikriausiai nereikia nieko daugiau - saulės, laisvo laiko ir gerų draugų - kas šis pavasaris būtų puikus. Vis dėlto, sinoptikai negailestingai, ir šią savaitę pranašauja lietų. Ką daryti, kad apniūkusi diena nesugadintų laisvalaikio? Prisiminti seną gerą kiną.

Ir rinktis tikrai yra iš ko. Pradėkime nuo mėgstančių subtilų kiną. Prancūzų juosta "Subtilumas" jau kurį laiką sukasi Lietuvos kino teatrų ekranuose, tačiau žiūrovai ją vis atranda. Filmas, žinoma, apie meilę, tačiau iš pirmo žvilgsnio ji gali pasirodyti labai keista. Jauna našlė ir ne itin išvaizdus švedas - patys netikėčiausi žmonės pradėti tarnybinį romaną. Tačiau jis prasideda, nuskaidrindamas jų abiejų dienas naujomis, netikėtomis emocijomis. Ar tai šviesus filmas? Žinoma. Po filmo seanso jausitės šiek tiek įkvėpti pamilti. Ir gal truputi bijosite, kad meilė gali baigtis. Ir sugrįžti vėl.

Nuotykių mėgėjus į kovą už gėrį kviečia "Keršytojai". Holivudas visada mėgo "Mervel" komiksus perkelti į ekraną, o šiuolaikinės technologijos leidžia tą padaryti tiesiog nepriekaištingai. Keturi superherojai - Kapitonas Amerika, Halkas, Toras ir Geležinis Žmogus suvienija savo jėgas prieš naują blogio ataką. Ir nors tokios kovotojų už gėrį komandos galėtų pavydėti bet koks generolas, blogiečiai šį kartą tikrai nebus prastesni. Todėl jei mėgstate veiksmą, jūsų laukia beveik dvi valandos įtempto siužeto, įspūdingų triukų ir stulbinančių vaido efektų. Žinoma, visa tai geriausiai matysis žiūrint filmą 3D formatu.

Intriguojantis ir paslaptingas yra filmas "Varnas", skirtas mistinių detektyvinių istorijų mėgėjams. XIX a. pabaigoje Baltimorėje (Jungtinės Amerikos Valstijos) įvyksta kraupi žmogžudystė. Jaunas detektyvas netrunka pastebėti, kad nusikaltimas labai primena žymaus siaubo istorijų rašytojo Edgaro Aleno Po kūrinius. Tačiau apklausus rašytoją paaiškėja, kad su nusikaltimų jis nepadarė. Situacija komplikuojasi, nes mieste siaučiantis serijinis žudikas žudo tarsi imituodamas E. A. Po kūrinius, taip į nusikaltimus įtraukdamas ir jaunąjį detektyvą, ir patį rašytoją. Filmas neleis atsikvėpti - užuominų gausa vers nuolatos galvoti, kas žudikas, įdomūs charakteriai įtrauks į veiksmą, o kur dar malonumas per dvi valandas sužinoti net kelių E.A. Po apsakymų siužetus? Todėl jei turite drąsos, rekomenduojame pasivaikščioti po paslaptimis alsuojančią Baltimorę.

Juostoje "Amžinai tavo" vėl sukasi meilė. Ir šį kartą ji gali pasirodyti visai aktuali Lietuvai, kurios kariai dalyvauja misijoje Afganistane. Per vieną panašią misiją Irake jaunas kareivis per plauką išvengia mirties - netikėtai ant žemės radęs jaunos moters nuotrauką jis užtrunka savo vietoje ir tai jam išgelbėti gyvybę. Negalėdamas pamiršti tos, kuri netikėtai jį išgelbėjo, Loganas leidžiasi į kelionę, siekdamas surasti moterį iš nuotraukos. Jis neskuba jai atskleisti savo paslapties, tačiau užsimezgusi pažintis netrunka peraugti į meilę. Tačiau kas bus, kai paslaptis išaiškės? Ar supras Elisabet, kad Loganą ir ją suvedė likimas? Iš "Vidurinės mokyklos miuziklo" puikiai pažįstamas Zac Efron dėl vaidmens nepabijojo užsiauginti barzdos. Ir tai beveik padeda pamiršti filmus, kuriuose jis jos neturėjo ir daug dainavo. "Amžinai tavo" - bandymas susikurti naują amplua. Tik jūs galite įvertinti, ar tai pavyko.

Kino teatre pasaka "Miegančių drugelių tvirtovė" ir plazdenančios moterų sielos. Kino centre "Skalvija" - R. Polanskio "Kivirčas" ir M. Leigh "Dar vieneri metai" - filmai, kurie šiemet papuošė "Kino pavasarį". Rekomenduojame nepraleisti net ir šviečiant saulei.

Gražios savaitės su kinu.


www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1638
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt