Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Prieš porą metų kvapą gniaužiančia akrobatine šokių choreografija žiūrovus stebinę „Gatvės šokiai 3D" šiemet į didžiuosius kino ekranus sugrįžo su antrąja filmo dalimi - „Gatvės šokiai 2". Filmas dar rodomas visuose kino teatruose (Lietuvoje taip pat), o jau pranešama, kad planuojama ir trečioji dalis.

Abi filmo dalis kūrusi kino studija „Vertigo Films" trečiojoje ketina daugiau dėmesio skirti jauniesiems šokėjams, todėl į planuojamo filmo aktorių atranką pakvietė ryškiausius jaunuosius britų talentus - keturiolikmetį Theo Stevenson ir dvylikametį Akai Osei-Mansfield.

A. Osei-Mansfield „Gatvės šokių" gerbėjams jau pažįstamas iš abiejų juostos dalių, nes filme jis vaidina Jaunėlį. O Th. Stevensonas daugeliui matytas kriminalinėje komedijoje „Reikalai Briugėje".

Žadama, kad „Streetdance Junrior" bus uždeganti ir linksma istorija apie šokius, meilę ir draugystės galią. Energingasis Ethanas ir drovus moksliukas Jadenas, kuris niekam nedrįsta prisipažinti, kad didžiausia jo aistra yra šokiai, todėl šoka, tik kai niekas nemato, suvienija savo jėgas, kad išsaugotų mėgstamą jaunimo klubą nuo gręsiančio uždarymo. Šis tikslas abiems vaikinukams taps ne tik sunkiu išbandymu, bet ir visiškai pakeis jų gyvenimą...

Pranešama, kad „Steetdance Junrior" filmavimai turėtų prasidėti jau kitą mėnesį.

 


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1327
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt