Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Naujasis filmas „Nepaprastas Žmogus-voras" (angl. „The Amazing Spider-Man") dar prieš užimdamas kino teatrus jau tarsi virusas sklinda internete ir mobiliuosiuose telefonuose - gerbėjams siūlomi išskirtiniai žaidimai ir programėlės, leisiančios dar giliau pažvelgti į pagrindinio filmo herojaus gyvenimą.

Vienas laukiamiausių - „Nepaprasto Žmogaus-voro" žaidimas, kuriame reikia kovoti su priešais, vaikytis juos Niujorko gatvėmis ir gelbėti Manheteną nuo naikintojų. Tarptautinė prekyba šiuo žaidimu prasideda birželio 29 dieną. Iki tol pasigrožėti puikia kompiuterine grafika ir įtraukiančio žaidimo detalėmis gerbėjai gali oficialiame tinklalapyje http://www.theamazingspidermangame.com/

Trumpas žaidimo anonsas:

Pastarosios filmo „Nepaprastas Žmogus-voras" naujienos - išleistas naujasis treileris ir kompanijos „Sony Pictures" išleista papildomos realybės (angl. Augmented Reality) programėlė. Naudojantis ja išmaniuoju telefonu, vartotojas turi 5-ių veiksmo scenų paveiksliukų pasirinkimą. Reikia pasirinkti vieną, atsispausdinti, o vėliau į ją žvelgiant per telefoną, galima išvysti atgijusį Žmogų-vorą. Gerbėjai žaidimą gali įamžinti telefono fotoaparato funkcija, dalintis nuotraukomis „Facebook" ir „Twitter" tinkluose, taip pat rinkti taškus ir už juos gauti specialius ženklus.

Paaiškinimas, kaip atsisiųsti „Nepaprasto Žmogaus-voro" programėlę išmaniesiems telefonams: http://www.theamazingspiderman.com/site/?section=ar_app

Internete yra sukurtas ir specialus Midtauno mokslinės vidurinės mokyklos (angl. Midtown Science High School), kurioje pagal filmą „Nepaprastas Žmogus-voras" mokosi pagrindinis herojus Piteris Parkeris (akt. Andrew Garfieldas), tinklalapis.

Ši svetainė atrodo itin realistiškai, joje netrūksta mokykloms būdingos informacijos, sportininkų nuotraukų, naujienlaiškių, moksleivių gaminto valgyklos maisto. Yra ir speciali rubrika, skirta mokinių prisijungimui - „Student Login" čia suvedę vartotojo vardą „PPARKER" ir slaptažodį „DEEPFOCUS", internautai gali išvysti Piterio Parkerio pamokų tvarkaraštį. Panaršę tinklalapyje, „Nepaprasto Žmogaus-voro" gerbėjai atras ir daugiau įdomybių bei pagilins savo žinias apie vaikiną, virtusį Žmogumi-voru.

Piterio Parkerio - Žmogaus-voro mokyklos tinklalapis: http://www.midtownsciencehighschool.com/index.html

Lietuvos kino teatrus filmas „Nepaprastas Žmogus-voras" pasieks liepos 6-ąją.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1153
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt