Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Filmas „Į Romą su meile" (angl. „To Rome with Love") - naujausia kino grando Woody Alleno romantinė komediją, kuriai jis pats kūrė scenarijų. Italijoje, Romoje filmuotoje juostoje pasirodo daugybė ryškių ekrano žvaigždžių, tarp jų - ir pats W.Allenas. Vaidmuo šiame filme pirmasis žinomam režisieriui nuo 2006-ųjų, kai jis pasirodė filme „Sensacija" (angl. „Scoop"). Jausminga ir šmaikšti juosta „Į Romą su meile" Lietuvos kino teatrus pasieks rugsėjo 14 dieną.

W.Allenas gerbėjus jau privertė trokšti nukeliauti į Ispaniją, leisdamas žvilgtelėti į šią šalį filme „Viki Kristina Barselona" 2008-aisiais. Londone nufilmuotas „Lemiamas taškas" 2005-aisiais atskleidė turtingą ir kraugerišką britų gyvenimą, o svajingas „Vidurnaktis Paryžiuje" pernai sužavėjo prancūziška elegancija, grožio bei senų laikų prisiminimais.

Naujausios kelionės į Italiją metu W.Allenas leidosi į nuotykius su ilgamete bičiule, aktore Judy Davis, žaviąja Greta Gerwig ir jos geriausią draugę vaidinančia Ellen Page, kurios liberalus seksualinis požiūris sužavi herojų, kurį įkūnija „Socialinio tinklalapio" žvaigždė Jesse Eisenbergas. Kaip visuomet įspūdinga ir aktorė Penelope Cruz - šįsyk ji vaidina gundančią ir seksualią prostitutę Aną, kuriai labai patinka raudona spalva.

Pasak kino kūrėjų, „Į Romą su meile" yra istorija apie žmones Italijoje - kai kurie jų yra amerikiečiai, kiti italai, vieni ten gyvena, kiti tik atvyko paviešėti, tačiau romantika, nuotykiai ir nepatogios situacijos užklumpa juos visus. Filmą sudaro keturios dalys - dvi iš jų originaliojoje versijoje pasakojamos itališkai, o dvi anglų kalba. Pastarosiose dalyvauja amerikiečiai, siekiantys atrasti save ir laimę Amžinuoju miestu tituluojamoje Romoje.

Nors pasaulio kino teatrus filmas „Į Romą su meile" pasieks tik antroje birželio pusėje, juosta jau buvo pristatyta Italijos žiūrovams ir tapo tikru hitu. Pasak Variety.com, vos pradėtas rodyti naujasis W.Alleno darbas Italijoje aplenkė visus konkurentus, tokius kaip „Laivų mūšis", „Titanikas" ar „Gatvės šokiai 2" ir surinko daugiausiai lėšų.

Lietuvoje filmas „Į Romą su meile" bus pristatytas rugsėjo 14 dieną.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1728
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt