Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Naujausiame Timo Burtono filme „Nakties šešėliai" (angl. „Dark Shadows"), kuris Lietuvos kino teatrus pasieks jau šį penktadienį, netrūks itin smagių akimirkų. Juostoje atiduota duoklė pagrindinį herojų įkūnijančio Johnny Deppo mėgstamai roko muzikai. Kai aktoriaus vaidinamas vampyras Barnabas Kolinsas nutaria surengti vakarėlį, jis pakviečia drauge šėlti ne ką kitą, o legendinį amerikiečių rokerį Alice‘ą Cooperį.

Filmo „Nakties šešėliai" veiksmas rutuliojasi 1972-aisiais. Epizodinį vaidmenį atlikęs Alice‘as Cooperis suvaidino juostoje patį save ir pasirodydamas vakarėlyje sugrojo savo klasika tapusį kūrinį „No More Mr. Nice Guy". „Timas Burtonas puikiai išmano roką, siaubą ir komediją. Jis toks vienintelis, jis - mano gimininga siela", - leidiniui „Los Angeles Times" sakė 64-erių muzikantas.

Šią savaitę kompanija „Warner Bros." gerbėjų smalsumui sužadinti išleido trumpą filmuką, kuriame matyti, kaip „Nakties šešėliuose" drauge pasirodę Johnny Deppas ir Alice‘as Cooperis kartu atlieka rokerio kūrinį iš filmo:

Anksčiau portalui Nme.com Alice‘as Cooperis yra sakęs, kad J.Deppas yra itin talentingas ir puikus aktorius. „Johnny yra tūkstančio veidų žmogus. Kiekviename filme, kuriame vaidina, jis atranda tokį kelią persikūnyti į savo personažą, kokio nerastų joks kitas aktorius. Jis nepakartojamas ir nuostabus", - apie Holivudo žvaigždę žurnalistams kalbėjo rokeris.

Filme „Nakties šešėliai" vaidina J.Deppas, žavingosios Helena Bonham Carter, Eva Green, Michelle Pfeiffer, Chloe Moretz ir kiti. Naująją T.Burtono komediją apie buvusį mergišių, vampyru paverstą Barnabą Kolinsą, jį užkeikusią raganą Andželiką ir netikėtą bei smagų gyvenimą 1972-aisiais, Lietuvos publika išvys jau šį penktadienį, gegužės 11 dieną.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1920
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt