Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Pašėlusių nuotykių komedijos „Bernvakaris Australijoje" režisieriui Stephanui Elliottui vestuvės - artima tema, nors pats jis niekada nebuvo vedęs ir net neketina to daryti.

Naujausiame savo filme jis pasakoja apie beprotišką pasiruošimą vestuvėms ir tikina, kad sukurti juostą apie vestuves jį įkvėpė jaunystės patirtis.

Nuo keturiolikos metų australas filmuodavo šimtus svetimų vestuvių. Pasakoja, kad taip tobulino savo, kaip operatoriaus ir režisieriaus įgūdžius. Pabuvojęs galybėje švenčių ir asmeniškai susipažinęs su šimtais keisčiausių vestuvių personažų, jis puikiai įvaldė talentą sudėtingus šeimyninius santykius savo filmuose pateikti taip, kad piktos uošvienės žiūrovams sukeltų juoko priepuolį, o keisti giminaičiai primintų, kodėl daugelis taip nemėgsta giminių švenčių. S. Ellioto filmografijoje ir šeimyninė komedija „Lengvabūdė marti".

„Nedaug kas žino, kad paauglystėje filmuodavau vestuves. Kone kiekvieną savaitgalį dalyvaudavau bent dvejose ir trejose vestuvėse, - pasakoja režisierius. - Patikėkite manimi, mačiau viską, ką įmanoma. Galiausiai pasiekiau tokią stadiją, kai jau iš anksto galėjau pažinti ir pasakyti, kiek ta pora išbus kartu ir ar jų šeimyninis gyvenimas bus laimingas."

S. Elliotas teigia, kad filmui „Bernvakaris Australijoje" jis panaudojo ne vieną tuo metu savo matymų ir patirtų komiškų situacijų. Jis iki šiol pamena vienas vestuves, kuriose valdinga jaunosios motina norėjo viską kontroliuoti pati. Vieną dieną jaunoji neištvėrė ir apšaukė mamą, kad ši daugiau nesikištų į šventės organizavimą, nes tai jaunųjų, o ne jos šventė. Įsižeidusi motina paliko jaunuosius ramybėje, tačiau sugalvojo beprotišką kerštą - vestuvių dieną puotoje pasirodė su tokia pačia suknele, kaip ir jaunoji.

Pats S. Elliotas niekada nebuvo vedęs ir neketina to daryti Šiemet australas pirmą kartą viešai prisipažino, kad yra homoseksualus.

Komedijos „Bernvakaris Australijoje" premjera Lietuvos kino teatruose jau birželio 1 d.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 880
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt