Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Gatvės šokių žvaigždė Georgas Sampsonas, vos keturiolikos metų tapęs „Britain's Got Talent" nugalėtoju, tikina kad šis laimėjimas jam suteikė ne tik daug galimybių, bet ir užtraukė kitų šokėjų nemalonę.

G. Sampsonas pasakoja, kad profesionalūs Didžiosios Britanijos šokėjai itin įtariai žiūri į populiariuose televizijos talentų konkursuose dalyvaujančius šokėjus ir kaltina šiuos greitu bei nepelnytu išgarsėjimu.

„Anglijoje šokėjai nemėgsta televizijos projektų nugalėtojų, - teigia dabar jau aštuoniolikmetis šokėjas. - Po pergalės „Britain' Got Talent" nuvykau į Londono West End rajoną, kur renkasi geriausi gatvės šokėjai. Akimirksniu supratau, jog jie nėra mano gerbėjai. Išgirdau daug komentarų, kad jie šoka jau daugybę metų, o aš penkias minutes patrypiau televizijos ekrane ir iš karto tapau šokių žvaigžde, garsesne nei jie visi kartu sudėjus. Turėjau gerokai pasistengti, kad įrodyčiau jiems, jog iš tiesų buvau to vertas."

Kad talentų konkurse jį aplankiusi sėkmė buvo pelnyta sunkiu darbu, G. Sampsonas įrodė ne tik nepatikliems gatvės šokėjams, bet ir visiems abejojusiems ar paauglys sugebės tinkamai pasinaudoti konkurse pelnyta šlove.

Netrukus jis buvo pakviestas vaidinti gatvės šokių filme „Gatvės šokiai 3D" ir visiems įrodė, kad yra ne tik talentingas šokėjas, bet ir aktorius. Šiuo metu kino teatruose rodoma jau antroji filmo dalis „Gatvės šokiai 2", kuriame G. Sampsonas ir vėl atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Filmas rodomas ir Lietuvos kino teatruose.

 


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1360
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt