Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Ar pamenate nuotaikingąją romantinę komediją „2 dienos Paryžiuje"? Šios istorijos kūrėja, aktorė ir režisierė Julie Delpy tęsia pasakojimą, kuris šįsyk persikelia į Ameriką. Naujajame filme „2 dienos Niujorke" netrūks prancūziško šarmo ir netikėtų situacijų. Žiūrovai šmaikščius prancūzės Marion nuotykius kino teatruose išvys jau nuo birželio 8 dienos.

„2 dienos Niujorke" - tai 2007-aisiais pasirodžiusio J.Delpy filmo „2 dienos Paryžiuje" tęsinys. Tąsyk pagrindinė herojė, fotografė Marion, kurią įkūnijo pati režisierė, pasakojo istoriją apie savo ir neurotiško, tatuiruoto mylimojo Džeko gyvenimą.

Šįkart žavioji šviesiaplaukė jau išsivadavusi iš nevykusio buvusio vaikino pančių ir gyvena su jųdviejų vaiku Niujorke. Kai moters šeima nutaria ją aplankyti, Marion nė neįtaria, kad viskas gresia virsti katastrofa. Ekscentriškas pagrindinės herojės tėvas ir jos sesuo Rouz sugalvoja į Niujorką atsigabenti buvusį moters mylimąjį. O juk čia yra ir naujasis Marion vaikinas Mingusas, kurį vaidina Chrisas Rockas... Kultūriniai nesusipratimai ir nenumaldomai artėjanti fotografės paroda sukelia tikrą pragarišką suirutę.

„Julie Delpy atskleidžia daugybę komiškų situacijų, ji stebina kiek nešvankiu humoru ir puikiai pasirodo kaip scenarijaus autorė, režisierė ir aktorė. Populiaraus amerikiečių komiko Ch.Rocko vaidmuo suteikia filmui dar daugiau žaismingumo", - naująją juostą komentavo „Hollywwod Reporter" kino kritikas Toddas McCarthy.

Beje, įdomus faktas tas, kad vėjavaikišką Marion tėvą, anglų kalbos nepripažįstantį Ženo vaidina tikrasis J.Delpy tėvas Albertas Delpy.

Kaip moteriai teks spręsti savo meilės gyvenimo peripetijas, taikstytis su padūkusiu tėvu ir nimfomane seserimi bei išsaugoti trapią gyvenimo ramybę, Lietuvos žiūrovai šmaikščiame J.Delpy filme „2 dienos Niujorke" išvys jau birželio 8 dieną.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1270
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt