Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Aktorės Christinos Ricci žvaigždė Holivude sužibo, kai ji dar buvo vaikas - vos aštuonerių metų. Dabar viena pelningiausių Holivudo aktorių pasakoja, kad jei šlovė ją būtų užklupusi ne prieš dvidešimt metų, o šiandien - ji būtų pražuvusi.

Nors kino pramonėje Ch. Ricci pradėjo dirbti labai anksti, ji tikina, kad turėjo beveik normalią vaikystę ir už ją dėkingiausia yra savo mamai, kuri ir rūpinosi dukters karjera.

Tačiau aktorė džiaugiasi ne tik rūpestinga mama, saugojusia ją nuo perdėto dėmesio ir dėl pažinčių su ryškiausiomis Holivudo žvaigždėmis neleidusia užriesti nosies prieš bendraamžius, bet ir tuo, kad tais laikais dar nebuvo interneto ir tokios agresyvios bulvarinės spaudos.

„Į Holivudą patekau labai anksti ir tai galėjo blogai baigtis, - pasakoja Ch. Ricci. - Laimei, tai įvyko dar prieš interneto erą. Ir bulvarinė spauda dar nebuvo tokia populiari bei agresyvi. Šios aplinkybės leido man turėti gana normalią vaikystę. Net ir pradėjusi karjerą kine, aš toliau gyvenau tame pačiame mieste, tame pačiame kieme ir bendravau su tais pačiais draugais. Šiuolaikiniams Holivudo vaikams viskas yra gerokai sudėtingiau. Manau, aš negalėčiau to pakelti."

Šiandien Ch. Ricci savo karjera jau rūpinasi pati. Aktorė pasakoja, kad didžiausia prabanga jai yra tai, jog pagaliau ji pati gali rinktis su kokiais režisieriais nori dirbti ir kokiuose filmuose vaidinti.

Nuo liepos 13 d. ją bus galima pamatyti filme „Mielas draugas", sukurtame pagal intriguojantį Gi de Mopasano to paties pavadinimo romaną. Filme kartu su Ch. Ricci vaidina būrys ryškiausųi Holivudo žvaigždžių: Robertas Pattinsonas, Uma Thurman, Kristin Scott Thomas.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1346
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt