Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sveiki, cinema.lt lankytojai,

Škvalų ir liūčių merkiama Lietuva ilgisi šiltos vasaros. Ar jos sulauksime negali pasakyti net sinoptikai. Tačiau jei orų prognozės yra nenuspėjamos, tai kino teatrų repertuaras pastabus ir stabiliai vasariškas. Kol kino gurmanus vilioja visoje Lietuvoje vykstančios kino filmų peržiūros po atviru dangumi, didieji kino centrai siūlo apsilankyti vėsioje ir sausoje kino salėje, kur nuotykių ir fantastikos netrūksta. Keli patarimai, kokie filmai šią savaitę turėtų sulaukti jūsų dėmesio.

„Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas" - animacija, kuri pasakoja apie labai senus laikus, todėl nenuostabu, kad ten vykstantys įvykiai ne visada paremti logikos dėsniais. Tačiau šioks toks fizikos ar logikos taisyklių nepaisymas nereiškia, kad filmo negalima žiūrėti smagiai juokiantis su jau seniai pažįstamais filmo personažais. Žinoma, tie patys priešistoriniai ledynmečio gyvūnai, jau ketvirtą kartą apsilankantys didžiajame kino ekrane, gal ir nebegali nustebinti, tačiau į juos reikia žiūrėti kaip į senus draugus, kurie juokeliai, nors ir ne kartą girdėti, vis tiek juokingi. O juokingiausia yra nenuorama voverė Sketas, kuri, vaikydamasi išsvajotąją gilę, sukelia nei mažiau nei daugiau, o tikrą kataklizmą. Netikėtai pasikeitęs pasaulis yra pavojingas, viliojantis, įdomus ir paslaptingas- kas žino su kokiais dar nematytais padarais teks susidurti? Todėl lietingą dieną surinkite šeimyną, draugus ir pažįstamus ir keliaukite į „Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas" pasaulį. Nebijokite - filmą supras net ir patys mažiausi žiūrovai, nes juosta įgarsinta lietuviškai. Atrodo, kad laikus, kai tėveliai pusbalsiu skaitydavo titrus vaikams jau reiktų pamiršti.

Šią savaitę ekranuose šmėžuos ir vieno populiariausių jaunųjų aktorių Roberto Pattinsono veidas. Nenustebkite - ilčių ir krauju pasruvusių vampyro akių jo veide šį kartą nepamatysite, nes juosta „Mielas draugas" - vieno garsiausių XIX a. pabaigos prancūzų rašytojo Gi de Mopasano kūrinio ekranizacija. „Mielas draugas" - tai XIX a. pabaigos visuomenės veidrodis, kuriame vietos šalia prabangių drabužių ir gerų manierų randa ir išdavystė, ir egoizmas ir išskaičiavimas. Jaunas vaikinas Žoržas Diurua, gyvenantis be skatiko kišenėje, staiga gauna progą pasirodyti aukštuomenės salone. Ir nors kolegos vyrai į jauną ir beturtį vaikiną žiūri įtariai ar net su panieka, Žoržas greitai supranta, kad būtent moterys yra jo sėkmės garantas. Nestokodamas asmeninio žavesio Žoržas suvilioja savo draugų žmonas, šaltai pasinaudodamas jų šeimyninio gyvenimo nesklandumais. Už meilę jos atsimoka pinigais, šlove ir gerais patarimais, kurie Žoržas pasinaudoja ne visada. Filmas - įdomus pasakojimas apie sėkmę, kuri nusiperkama ne kantriu darbu, o niekšybėmis. Keista, tačiau niekšas finale vis tiek lieka nugalėtojas. Ar tai ir yra naujosios eros ženklas?

Marvel komiksų ekranizacija - mėgstamas Holivudo studijų užsiėmimas. Net ir po labai sėkmingų filmų, kada atrodo, kad naujas super-herojaus veidas ilgai neišdils iš žiūrovų atminties, Holivudas rizikuoja ir sukuria naują super-herojaus istoriją. Todėl nereikia stebėtis, kad juosta „Nepaprastas Žmogus-Voras" pasirodys jau matyta - juk visai neseniai voro gijas audė Tobey Maguire. Dabar jį pakeičia jaunesnis kolega Andrew Garfield, kuriamt tenka nelengva užduotis sukurti naują Žmogaus-Voro paveikslą. Kaip jam sekėsi spręs žiūrovai, bet jau dabar aišku, kad juosta „Nepaprastas Žmogus-Voras" pasinaudojo 3D technologijos privalumais ir kino salėje žiūrėti šį filmą tikrai smagu. Šuoliai tarp dangoraižių atrodo tikroviški, o žiūrovams kartu su Pyteriu Parkeriu žvilgtelėjus žemyn gali susisukti galva.

Mėgstantiems fantastiką ir paslaptis patiks filmas „Prometėjas", kviečiantis apsilankyti tolimoje planetoje, kur net pačios pažangiausios žmonių sukurtos technologijos negelbsti nuo visur tykančių pavojų. Nuo ateivių išgelbės tik „Vyrai juodais drabužiais 3", kuriuos dar galite išvysti didžiajame ekrane.

Gražios savaitės su kinu.


www.cinema.lt informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 4305
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt