Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Netrukus Lietuvos kino teatrus pasieks filmas, kuris šokiruos ir sukels diskusijų audrą. Režisierius Harmony Korine nėra „dievo avinėlis" ir tą pasakytu bet kuris, matęs jo darbus „Kids" arba „Gummo". Galima tvirtinti, kad tai tebuvo apšilimas. Naujausias talentingo menininko kūrinys nuves žiūrovus į kitą lygmenį: vakarėliai, narkotikai, apiplėšimai ir nežabotos šėlionės... Banalu? Tikrai ne, nes visą šį veiksmą „užvirs" geros mergaitės su Selena Gomez priešakyje!

Ashley Benson, Vanessa Hudgens, Rachel Korine ir Selena Gomez... Visi vardai kažkur girdėti. Tereikia įsijungti kompanijos „Disney" kanalą ir įsitikinti dar kartą - visas princėses, undinėles ir mokyklos gražuoles vaidina būtent šios aktorės. Tiksliau būtų - vaidino, nes po tokio akibrokšto, savo įvaizdžiu visuomenėje liguistai besirūpinanti „Disney", tikrai nebenorės matyti šių patrakėlių. Merginos tikrai žinojo ką daro ir kelio atgal vargu ar ieškos.

„O taip! Mane tai žiauriai "veža". Visi žino šias merginas ir tapatina jas su kažkuo šiltu ir geru, nes tai "Disney". Todėl man buvo dvigubai smagiau nukelti jas į visiškai kitą pasaulį, kuriame daug daugiau grėsmės ir viskas aplinkui asocijuojasi su pakrikusia psichika. Buvo smagu stebėti merginas, kaip jos atsiskleidžia šioje terpėje. Joms tai buvo tikras iššūkis", - viename iš interviu kalba režisierius Harmony Korine.

Prieš bekompromisinę „girl-power" filme bandantis atsilaikyti aktorius James Franco, antrina režisieriui: „... Kai Harmony pasakė kas vaidins filme kartu su manimi, aš netekau amo. Tikrai maniau, kad jis juokauja. Jam tikrai niekas neleis pasikviesti šių merginų net į peržiūrą. Bet jis tai padarė ir padarė labai stilingai (....), o visas ankstenis merginų įvaizdis buvo sudaužytas į šipulius. Negaliu meluot, dabar man jos patinka daug labiau".

Erotiškos ir pavojingos „Laukinės atostogos" (angl. Spring breakers), Lietuvos kino teatruose bus demonstruojamos šį pavasarį.

Filmo treileris:
Prior Entertainment informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 618
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt