Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Pasirodžius pirmam filmui apie ateivių invaziją niekas nesiginčijo, jog šie sutvėrimai - blogieji atvykėliai, kenkiantys žmonėms. Kovo 29 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodysianti „Saulėlydžio" sagos autorės bestselerio „Sielonešė" ekranizacija teigia ką kitą. Rašytoja Stephenie Meyer pasakojo apie romano ir filmo atsiradimą bei jų ryšį su „Saulėlydžiu".

Stephenie Meyer teigimu, jos kūrinyje ateiviai nėra blogiukai, besistengiantys sužlugdyti žmoniją ir valdyti planetą: „Ateiviai padeda Žemei ir žmonėms. Specialiai jie nekenkia, tik patys nori gyventi geriau". Filmo režisierius Andrew Niccolas („Įkalinti laike") mano, jog „Sielonešė" nepateikia vieno pasirinkimo žiūrovui: „Viskas nėra tik juoda arba balta. Ateiviai, gyvenantys mūsų planetoje, greičiausiai humaniškesni nei patys žmonės. Manau, daugelyje Stephenie kūrinių, nėra svarbu, ar jie būtų apie vampyrus, ar ateivius, nes visada kalbama apie paprastą žmogiškumą".

„Stephenie Meyer prisipažįsta, kad „Sielonešę" ji pradėjo kurti įpusėjusi „Saulėlydžio" knygų seriją: „Man reikėjo pertraukos. Reikėjo pailsėti nuo tų pačių veikėjų ir jų gyvenimų. Redagavau knygą, tačiau norėjosi kurti ką nors naujo".

Ir knygos autorė, ir filmo režisierius vienbalsiai sutaria, kad „Sielonešei" labai svarbi pagrindinio vaidmens atlikėja - Saoirse Ronan. „Saoirse filme turėjo suvaidinti du personažus su dviem skirtingais amerikietiškais akcentais, nors ji pati yra airė. Be to, ji - labai jauna ir lanksti tarsi molis, viskas, ko imasi ši aktorė atrodo tiesiog puikiai. Jos veido bruožai taip pat išskirtiniai. Būdama labai jauna, Saoirse vaidina natūraliai, tikroviškai, stebint ją akivaizdu, kad įkūnydama herojų, aktorė į jį įsikūnija pati ir, kaip vaikas, tiki viskuo, ką sako bei daro. O tai yra esminė aktoriaus savybė", - sakė Andrew Niccolas.

Fantastinė istorija apie dvasios stiprybę, drąsą ir viską nugalinčią meilę Lietuvos žiūrovus džiugins jau kovo 29 dieną.

 


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 500
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt