Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Iš itin didelės sėkmės sulaukusių filmų, tokių kaip komedija „Sunokusios pamergės", siaubo filmas „Tūnąs tamsoje" ar veiksmo juosta „Iksmenai: pirma klasė" pažįstama Australijos aktorė Rose Byrne pasirodys visu gražumu naujajame filme „Pašėlę pirmieji metai" (angl. „Give It a Year"). Kovo 22 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filmų „Boratas", „Bruno" ir „Diktatorius" prodiuserio bei „Borato" ir „Bruno" scenarijų bendraautorio Dano Mazerio filme tamsiaplaukė atliks bjauroko būdo sutuoktinės vaidmenį.

Tiesa, duodama interviu Monstersandcritics.com 33-ejų R.Byrne papasakojo, kad gyvenime ji visai ne tokio būdo. „Tiek „Sunokusiose pamergėse", tiek juostoje „Pašėlę pirmieji metai" aš vaidinu stiprias moteris, kurios yra griežtai apsibrėžusios savo norų sąrašą. Jos elgiasi taip, kaip, jų nuomone, yra teisinga, jos labai stengiasi, atlieka savo pareigas, tačiau yra labai įsitempusios. Aš pati gyvenime esu atsipalaidavusi ir niekada nekuriu jokio sąrašo. Stengiuosi būti maloni, elgtis tinkamai, tačiau nemėginu visko sureguliuoti, leidžiu gyvenimui tekėti savo vaga. Aš tikrai paprastesnė už savo herojes", - kalbėjo ji.

Britų žurnalui „Esquire" aktorė taip pat paatviravo, kad kasdien ji ir atrodo kitaip, nei moterys, kuriomis ji virsta ekrane. R.Byrne tikino mieliau kasdienybėje besirenkanti anonimiškumą ir mėgstanti, kai gatvėje jos nepažįsta. „Tiesą sakant, labai džiaugiuosi, kad mane gatvėje nedažnai pažįsta - dėl to galiu netrukdoma atlikti savo darbus, kas daugeliui aktorių yra kone neįmanoma. Žinoma, Niujorkas, kuriame gyvenu, labai didelis, tačiau reikšmės turi ir tai, kad normaliame gyvenime nesu panaši į save ekrane. Visos mano herojės nuolat pasitempusios, vilki sukneles, yra pasidariusios nepriekaištingą manikiūrą. O aš kasdien vaikštinėju vilkėdama džinsus ar sportinę aprangą", - teigė Australijos žvaigždė.

R.Byrne savo heroję Nat filme „Pašėlę pirmieji metai" pavadino „ne pačia šilčiausia moterimi, stingančia humoro jausmo". „Jos ir jos rašytoju mėginančio tapti vyro Džošo (akt. Rafe‘as Spallas) santykiai išties įtempti. Nat yra ambicinga ir neurotiška, bet filmo eiga jus turėtų gerokai nustebinti, kai kurie dalykai labai skirsis nuo tų, kuriuos žiūrovai pratę matyti kitose romantinėse komedijose", - intrigavo aktorė.

Neįprasta, nenuspėjama, provokuojanti, necenzūruota ir pilna humoristinių išdaigų istorija iš šiuolaikinio Londono pagal geriausias „Borato" humoro tradicijas Lietuvos kino teatrus pasieks jau kovo 22 dieną.

Filmo „Pašėlę pirmieji metai" anonsas:


"ACME Film" informacija

Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 319
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt