Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
ĮŽYMYBĖ
Rain
aka Ji Hun Jeong, Jihoon Jeong, Ji Hoon Jung
Gimė 1982-06-25 , Korėja

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Rainas - „amerikietiška svajonė" iš Korėjos

Visi pripažįsta jo nepakartojamą dainavimą, patrauklią išvaizdą, talentingą vaidybą ir kuklumą. Merginos alpsta dėl raumeningos figūros, seksualaus žvilgsnio ir uždegančių šokių.
Tai 27 metų amžiaus Jeongas Ji-hoonas (Vakarams labiau žinomas Raino kūrybiniu pseudonimu) - viena ryškiausių dabartinių popžvaigždžių visoje Azijoje. Dainininkas, šokėjas, modelis, aktorius, verslininkas ir dizaineris. Pirmasis korėjiečių aktorius, pakviestas į Holivudo blokbasterius.

Biografija, verta filmo

Rainas - tai aktoriaus korėjietiško vardo Bi pažodinis vertimas į anglų kalbą.

Rainas Azijai reiškia tiek pat, kiek Justinas Timberlake‘as - Amerikai ir Europai. Japonijoje per gastroles nuo jo svaigsta ir paauglės, ir pensininkės.

JAV savaitraštis „Time Magazin" 2006 m. Rainą įtraukė į 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą.

Viskas prasidėjo kaip indiškame filme - nuo nulio. Iš labai neturtingos šeimos kilusiam jaunuoliui vargais negalais pavyko baigti muzikos studijas universitete. Scenos karjerą pradėjo kaip antraplanins šokėjas, tačiau netrukus atsiskleidė dainininko gabumai. Pietų Korėjoje Rainas jau išleido 6 albumus ir 19 singlų. Prie jo muzikos prisidėjo ir amerikiečių riaperė Lil‘ Kim (ta pati, kuri 2001 m. su koveriu „Lady Marmelade" tapo Nr.1 Vokietijoje, D. Britanijoje ir JAV). Bi Rainas drauge su Christina Aguilera yra nusifilmavęs „Pepsi Colos" reklaminiame klipe.

Šio aktoriaus prizai už kino vaidmenis prasidėjo nuo visų laikų lankomiausio korėjiečių filmo „Full House". 2006 metais suvaidino juostoje „"Aš esu kiborgas, bet viskas gerai"", apdovanotoje Berlyno festivalyje. Į Holivudą jį pasikvietė „Matricos" režisieriai broliai Wachowskiai - korėjietis 2008 m. debiutavo juostoje „Speed Racer".

Seksualiausias nindzė

Broliai Wachowskiai Rainą prisikalbino ir į savo prodiusuotą veiksmo filmą „Nindzė žudikas" (2009 m.). Šios juostos režisierius James‘as McTeigue sako, kad dar filmuodami „Speed Racer", visi buvo sužavėti korėjiečio fiziniais duomenimis.

Rainas sutinka, kad apie Japonijos nindzes pasakojantis „Nindzė žudikas" yra neeilinis. Tai naujos kartos juosta, vaizduojanti įspūdingą kovos menų choreografiją, kovotojų jėgą, ištvermę, greitį ir reakciją. Aktoriui teko ištverti nepakeliamas treniruotes, ištisus 8 mėnesius, 8 valandas per dieną ruošiantis sudėtingam vaidmeniui. Penkios ar šešios valandos per dieną - įvairiausiems kovos menams ir nindzių technikai įvaldyti, valanda - kūno tobulinimui. Rainas 90% triukų ekrane atlieka pats. Jį treniravo bokso, karate, kung-fu ir akrobatikos čempionai iš viso pasaulio.

O kas po nindzės?

Rainas svajoja Holivude išbandyti ir kitokių vaidmenų. Daugelis stebisi, kam korėjiečiui reikia Holivudo, jei jis dievinamas daugybėje Azijos šalių, kur rinka, ko gera, net didesnė. Vyrukas jiems atsako: „Kas galėtų atsisakyti, kai kviečia broliai Wachowskiai. Amerikoje konkurencija negailestinga..."


Informacija atnaujinta: 2008-03-25
NINDZĖ ŽUDIKAS 2009 [veiksmo ]

Aprašymas aplankytas kartų: 811
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt