Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
ĮŽYMYBĖ
Jackson Rathbone
Gimė 1984-12-21 , Singapūras

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jackson Rathbone yra amerikiečių aktorius ir dainininkas. Jis turbūt geriausiai žinomas už savo vaidmenį kaip Jasper Hale pagal kinui pritaikytą Stephenie Meyer romaną “Saulėlydis”.

Rathbone gimė Singapūre ir gyveno vietose tarp Indonezijos ir Midlando Teksase. Jis pradėjo vaidinti vietos teatre, Midlande, su jaunųjų aktorių programa “Pikviko artistai”. Savo jaunesniųjų ir vyresniųjų metų vidurinėje mokykloje, Rathbone dalyvavo Interlochen dailės akademijoje, privačioje meno mokykloje Mičigane, kur jis specializavosi į vaidybą. Baigęs jis planavo vykti į Karališkosios Škotijos Akademiją, tačiau netikėtai nuvyko į Los Andželą, eksperimentui su didžiuoju ekranu.

Rathbone gavo kviestinius vaidmenis filmuose “Organizuotas Nusikalstamumas” ir “Arti Namų”. Jis taip pat padarė didelį darbą "Disney 411" ir apklausė daug žadančių asmenybių kaip Hilary Duff. Jo filmo vaidmenys apima Molding Molis darbus (“Melski Ryto” ir “Trevis ir Henris”). 2008 m. jis suvaidino Jasper Hale filme “Sulėlydis” pagal labiausiai parduodamą Stephenie Meyer romaną. Rathbone vaidins Sokka filme „Paskutinis Lėktuvas“ 2010-aisias filme, pastatytame pagal animacinį serialą.

Kai nėra užimtas TV/kino karjera, Rathbone taip pat mėgsta muziką, rašyti, dainuoti ir gaminti. Jis dalyvauja grupėje, pavadintoje "100 beždžionių" kartu su dviem draugais, kuriuos jis susitiko Interlochen meno akademijoje.

Rathbone palaiko glaudžius draugiškus santykius su filmo “Saulėlydis” bendromis žvaigždėmis Ashley Greene ir Kellan Lutz, kurį jis pažinojo prieš filmavą.

Informacija atnaujinta: 2010-06-08
BRĖKŠTANTI AUŠRA. 2 dalis 2012 [fantastinis ]
BRĖKŠTANTI AUŠRA. 1 dalis 2011 [fantastinis ]
UŽTEMIMAS 2010 [trileris ]
JAUNATIS 2009 [trileris ]
SAULĖLYDIS 2008 [romantinis ]
GALINGASIS STENAS 2007 [komedija ]

Aprašymas aplankytas kartų: 3270
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt