Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
ĮŽYMYBĖ
Hugh Grant
aka Hughie Grant
Gimė 1960-09-09 , Didžioji Britanija

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Hugh John Grant – Didžiosios Britanijos aktorius ir kino prodiuseris. Jis gavo Auksinį Žemės rutulio, BAFTA ir Garbės Cezario apdovanojimą. Jo kino filmai uždirbo daugiau kaip $2,4 milijardus.

Jo mama, kurią jis dievino, buvo mokytoja, o tėvas - buvęs karininkas, įsitraukęs į gana pelningą kilimų verslą. Hugho tėvai buvo pakankamai turtingi, kad leistų sūnų į berniukų gimnaziją - Latymer School. Čia jis laimėjo stipendiją, skiriamą gabiesiems. Vėliau talentingo jaunuolio laukė Oksfordas. Hughas Grantas studijavo meno istoriją. Jau universitete jis vis labiau įsitraukė į aktorystę. Būsimoji žvaigždė sukūrė savo komedijos trupę, vaidino keliuose televiziniuose projektuose. 1982 m. filme „Privileged“ Hughą pastebėjo Williamo Morriso agentūra. Juos sužavėjo Granto talentas ir išvaizda.

Nuo 1987-ųjų Hughas Grantas suvaidino daugelyje juostų. Viena iš jų - „Maurice“. Už vaidmenį šiame filme aktorius pelnė Geriausio aktoriaus apdovanojimą Venecijos kino festivalyje. Tačiau pasaulinę šlovę jam atnešė 1994-ųjų hitai „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ bei „Sirenos“. Hugho Granto veidas puošė daugelio pasaulio žurnalų, jis buvo nuolat kviečiamas į televizijų pokalbių laidas, moterys kraustėsi dėl jo iš proto. Nemažesnį populiarumą pelnė ir Hugho Granto sekantis filmas „Devyni mėnesiai“.

Prieš pat jo premjerą nuskambėjo skandalas apie Hughą Grantą ir prostitutę, su kuria aktorius linksminosi automobilyje. Viename amerikietiškame TV šou Hughas gėdingai atisprašinėjo savo draugės Liz Hurley.

1999-aisiais po keletos nelabai sėkmingų projektų („Extreme Measures“ ir kt.) Hughas suvaidino filme „Noting Hilas“, kur jo partnere buvo žavioji Julia Roberts. Aktoriui vėl šypsojosi sėkmė - filmus „Bridžitos Džouns dienoraštis“, „Gyvenimas pagal jį“ pamatė tūkstančiai kino fanų. „EMPIRE“ žurnalas išrinko aktorių vienu seksualiausių kino aktorių. Kartu su Elisabeth Hurley turi kino gamybos kompaniją SIMIAN FILMS.

2001-aisiais buvo išrinktas ketvirtuoju tarp geriausių visų laikų britų aktorių.

 
Informacija atnaujinta: 2011-05-27
FLORENCE 2016 [drama ]
MUZIKA IR ŽODŽIAI 2007 [komedija ]
AMERIKIETIŠKA SVAJONĖ 2006 [komedija ]
TEGYVUOJA MEILĖ 2003 [romantinis ]
GYVENIMAS PAGAL JĮ 2002 [komedija ]
ĮSIMYLĖTI PER DVI SAVAITES 2002 [romantinis ]
NOTING HILAS 1999 [romantinis ]
PROTAS IR JAUSMAI 1995 [drama ]
DEVYNI MĖNESIAI 1995 [komedija ]
KARTUS MĖNUO 1992 [drama ]

Aprašymas aplankytas kartų: 2199
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt