Cinema.lt
Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
PRISIJUNGIMAS
El. paštas:
Slaptažodis:
Prisimink mane
Prisijungti
Užmiršau slaptažodį | Registruotis
DVD/BD FILMAI
1 2 3 7 8 9 A B C Č D E F G H I Y Į J K L M N O P R S Š T U V X Z
Paskutinės DVD/BD filmų naujienos
Kalba: rusų Žanras: detektyvas Režisierius: Kirilas Kapica Vaidina: Marija Kapustinskaja, Dmitrijus Lugovkinas, Igoris Botvinas ir kiti. Igoris Vološinas ką tik baigė milicijos mokyklą – jaunas vyras paskiriamas į Sankt Peterburgo vandens milicijos būrį. Čia dirba patys geriausi milicininkai, todėl Igoris Vološinas turės įrodyti vandens milicininkų komandai, kad yra vertas būti tarp geriausių. Jaunuolis stengiasi kaip įmanydamas, nes turi dar vieną tikslą – patikti gražuolei inspektorei Oksanai.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba: rusų Žanras: veiksmo Režisierius: Olegas Turanskis Vaidina: Jevgenija Loza, Anatolijus Žuravliovas, Nikolajus Dobryninas, Konstantinas Solovjovas ir kiti. Serialas sukurtas pagal to paties pavadinimo Andrėjaus Troickio romaną. Šios istorijos siužetas rutuliojasi dvejose valstybėse – Rusijoje ir išgalvotame Chadžestane (esančiame kažkur vidurio Azijoje). Narkotikų baronas Konstantinas Oleinikas konfliktuoja su chadžestaniečių mafijos vadeiva Faradu Batyrovu – du vyrai nepasidalina įtakos zonomis vidurio Azijoje. Oleinikas nusprendžia atsikratyti konkurentu ir užsako nužudyti Batyrovą. Šią užduotį jis paveda dviem vyrams – lakūnui Zubovui ir specialiųjų pajėgų būrio nariui Suchanovui. Du vyrai su Batyrovu turi asmeninių sąskaitų – prieš kelis metus Batyrovas nužudė narkomanę Galiną. Vienam iš jų ji buvo duktė, kitam – krikšto duktė.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Dubliuota lietuviškai! Kalba: rusų, lietuvių Žanras: animacinis f. Režisierius: Vladimiras Mariničevas Tolimojoje Transilvanijoje, kur gyvena vilkolakiai, vampyrai ir kiti siaubūnai, rūstusis grafas Drakula leidžia laiką nuobodžiaudamas. Nemirtingajam Drakulai iki gyvo kaulo įgriso tūkstančius metų sėdėti vienoje vietoje, taigi jis užsimanė prasiblaškyti dideliame mieste, pasilinksminti ir atsigerti kraujo. Kartu su parankiniu Džonatanu, Drakula iškeliauja į Londoną. Tiesa, filmo herojai pamiršo, kad šiame mieste gyvena Van Helsingas – garsiausias vampyrų medžiotojas.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba: rusų Subtitrai: lietuviški Žanras: veiksmo Režisierius: Andrėjus Kavunas Vaidina: Bogdanas Beniukas, Andrėjus Paninas, Aleksandras Balujevas, Vladimiras Maškovas ir kiti. 1995 metai, Afganistanas. Rusijos krovininis lėktuvas priverstinai nusileidžia teroristų valdomame Kandaharo mieste. Penkis įgulos narius talibų ekstremistai paima įkaitais. 387 dienas jie patirs tikrą pragarą. Kaip neišduoti tėvynės, jei už tai žadama laisvė? Kaip neatsisakyti savo tikėjimo, jei už tai garantuojamas gyvenimas? Kaip išlikti savimi – jei už tai gresia mirtis? Atsakymas vienas – bėgti.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba: rusų Žanras: detektyvas Režisieriai: Vladimiras Popkovas, Viačiaslavas Krištafovičius Puiki žinia detektyvų mėgėjams – „Videoline“ išleidžia detektyvinių istorijų kolekciją, kurią sudaro žymios rusų rašytojos, klasikinio detektyvo meistrės Tatjanos Ustinovos romanų ekranizacijos. Aštrus siužetas, meistriškai supinta intriga, subtilūs veikėjų charakteriai – jei jus sužavėjo Tatjanos Ustinovos knygos, būtinai privalote pamatyti šiuo filmus! Šioje detektyvinių istorijų kolekcijoje jūsų laukia trys kvapą gniaužiančios istorijos: „Ydos ir jų gerbėjai“, „Pirmoji karalienės taisyklė“ ir „Sakvojažas su šviesia ateitimi“.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos: anglų, rusų Subtitrai: lietuviški Žanras: drama Režisierius: Shana Feste Vaidina: Gwyneth Paltrow, Timas McGrawas, Garrettas Hedlundas, Leighton Meester ir kiti. Kylantis dainininkas bei dainų autorius Bo Hiutonas susideda su degradavusia, emociškai nestabilia kantri žvaigžde Keli Kanter. Kartu su jais į koncertinį turą leidžiasi Keli vyras, vadybininkas Džeimsas bei grožio konkurso nugalėtoja Čils. Tačiau koncertų užkulisiuose tarp keturių žmonių įsiplieskusios aistros bei atgiję praeities demonai gali sužlugdyti jų karjeras.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos: anglų, rusų Subtitrai: lietuviški Žanras: trileris Režisierius: Joe Wrightas Vaidina: Saoirse Ronan, Ericas Bana, Cate Blanchet ir kiti. Hana yra 16 metų mergina. Ji protinga, žingeidi, patraukli. Ir ji – samdoma žudikė. Kovoti ją išmokė tėvas, kuris kartu su mergaite visą gyvenimą slapstėsi. Kai Hana ryžosi sugrįžti į normalų gyvenimą, apie jos egzistavimą sužinojusi arši CŽV agentė pradeda persekioti paauglę. Netrukus Hana suvokia, kodėl buvo ugdoma tapti samdoma žudike ir kas yra atsakingas už šitokį jos likimą.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Blu-Ray Kalbos: anglų, rusų Subtitrai: lietuviški Žanras: fantastinis veiksmo filmas Režisierius: Scottas Stewartas Vaidina: Paulas Bettany, Karlas Urbanas, Cam Gigandet, Maggie Q, Lily Collins ir kiti. Pasaulyje po apokalipsės daug metų vyksta karas tarp žmonių ir vampyrų. Žmonės nuo vampyrų slapstosi aklinomis sienomis aptvertuose miestuose, kuriuos valdo Bažnyčia. Kai kunigo-kario dukterėčia pagrobiama, jis sulaužo Šventąją priesaiką ir iškeliauja į vampyrų žemę gelbėti merginos.
79.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Fantastinis veiksmo Režisierius: Jonathan Liebesman Aktoriai: Aaron Eckhart, Michelle Rodriguez, Bridget Moynahan Įgarsinimo kalbos - Anglų, rusų Subtitrai - Lietuviški, angliški, estiški Šalis: JAV Trukmė: 116 min. Ne vienerius metus visame pasaulyje buvo fiksuojami NSO pasirodymai - Buenos Airėse, Seule, Prancūzijoje, Vokietijoje, Kinijoje. Tačiau 2011-aisiais atsitiktiniai ir atrodo nesusiję NSO apsilankymai pasirodo esą siaubingo plano dalis - Žemę užpuola nežinomos pajėgos.
74.99 Lt + 7 Lt pristatymas
Kalbos: anglų, rusų, lenkų Subtitrai: lietuviški Žanras: veiksmo Režisierius: Michelis Gondry Vaidina: Sethas Rogenas, Jay Chou, Christophas Waltzas, Cameron Diaz ir kiti. Lengvabūdis turtingo tėvo sūnus Britas Reidas gyveno nerūpestingą gyvenimą: vakarėliai ir merginos. Kartą, visiškai atsitiktinai, jis su savo vairuotoju, kung-fu meistru Kato, sulaiko įžūlius banko plėšikus. Šis įvykis apverčia jaunuolio gyvenimą aukštyn kojomis – Britas Reidas pamiršta savo ankstesnį gyvenimą ir pasislėpęs po Žaliosios Širšės kauke, išeina į gatves kovoti prieš siautėjančius nusikaltėlius.
79.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos: anglų, rusų, lenkų Subtitrai: lietuviški Žanras: miuziklas Režisierius: Steve‘as Antinas Vaidina: Cher, Christina Aguilera, Ericas Dane, Alanas Cummingas ir kiti. „Burlesque Lounge“ klubo šlovės dienos jau praeityje. Tesa – buvusi šokėja ir klubo savininkė – kovoja, kad išsaugotų klubą. Tačiau tai nelengva: klubą nusižiūrėjo turtuolis, o trupės nariai pasinėrę į asmenines problemas ir jiems beveik nerūpi pasirodymai. Tuo metu didmiesčio klube pasirodo Elė – mergina iš mažo Ajovos miestelio. Tesa pasamdo ją padavėja, bet mergina akimirksniu įsimyli burleskos meną.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos: anglų, rusų, lenkų Subtitrai: lietuviški, lenkiški Žanras: romantinis trileris Režisierius: Florianas Henckelis von Donnersmarckas Vaidina: Johnny Deppas, Angelina Jolie, Paulas Bettany, Timothy Daltonas, Stevenas Berkoffas ir kiti. Frenkas atvyksta į Italiją nuraminti sudaužytos širdies. Jis tikisi, kad nuostabūs senosios Europos vaizdai atitrauks jo dėmesį nuo liūdnų prisiminimų. Netrukus miesto peizažus Frenko kelionėje papildo nepaprasto grožio moteris Eliza. Ji akimirksniu pakeri Frenką ir abu nejučiomis įsivelia į malonų flirtą, nė nenutuokdami, kur tai nuves. Netrukus išaiškėja, kad Eliza Frenko akiratyje pasirodė neatsitiktinai.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos: anglų, rusų Subtitrai: lietuviški Žanras: veiksmo Režisierius: George‘as Tillmanas jaunesnysis Vaidina: Dwayne‘as Johnsonas, Billy Bob Thorntonas, Maggie Grace ir kiti. Prieš 10 metų du broliai surezgė banko apiplėšimo aferą, tačiau įkliuvo į spąstus. Vienas iš jų – žuvo. Kitas, atsėdėjęs priteistas dienas už grotų, griebia teisėsaugos vairą į rankas. Jis turi tikslą atkeršyti korumpuotam policininkui, samdomam žudikui ir dar dviem išdavikams už brolio nužudymą. Tylusis medžiotojas turi sąrašą su pavardėmis ir adresais, tačiau jis dar ne galutinis. Teisingumas gali būti greitas, tačiau kerštas greitesnis.
69.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos: anglų, rusų, lenkų Subtitrai: lietuviški, lenkiški Žanras: komedija Režisierius: Willas Gluckas Vaidina: Emma Stone, Amanda Bynes, Pen Badgley ir kiti. Mažas nekaltas melas apie tai, kad pirmūnė prarado nekaltybę – ir niekam nežinoma pilka mokyklos pelytė Oliv tampa didžiausiu mokyklos apkalbų objektu. Smerkiantys žvilgsniai, negailestingos apkalbos – Oliv gyvenimas turėjo pavirsti tikru pragaru. Tačiau gudri mergina nepalūžta – Oliv nusprendžia pasinaudoti susidariusia padėtimi ir net išpešti iš to naudos. Šmaikšti ir žavinga komedija apie tai, kaip net piktos paskalos gali išeiti į naudą.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Mistinė nuotykių drama Kalba - anglų. Subtitrai -angliški, lietuviški. Režisierius: Albert Hudges, Allen Hudges Po visuotinės katastrofos Amerika pavirto į išdegintą dykumą. Po bekraščius kelius, kuriuose knibžda besipešantys tarpusavyje dėl vandens ir maisto banditai, klajoja išmintingasis Elijus. Kartą jis užklysta į niūrią vietą, kur kažkada buvo klestinti Kalifornija, o dabar tikras pragaras, kuriame valdo tironas Karnegis. Likimui nulėmus Elijus susipažįsta su Karnegio įdukra, gražuole Solara, iš kurios sužino apie jos patėvio planą užgrobti valdžią visoje Žemėje. Elijus turi išgelbėti žmonijos likučius nuo pražūties. Tirono Karnegio jėgos paslaptis Knygoje, kurios ieškoti ginkluotas tik samurajaus kardu išvyksta drąsusis Elijus.
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Fantastinis, veiksmo filmas Kalbos - anglų, rusų, lenkų. Subtitrai - angliški, lietuviški, lenkiški. Aukščiausiasis nebetiki žmogumi ir pasiunčia į Žemę užrūstintų angelų būrius, kad sunaikintų žmonių giminę... Dykumos viduryje užkandinėje sėdi grupelė nepažįstamųjų ir nieko nežino apie tai kas vyksta. Kiekvienas jų turi savo gyvenimą ir savo žemiškas problemas. Bet netikėtai šioje keistoje vietoje atsiranda visų žmonių angelas sargas – Arkangelas Mykolas. Restoranėlis virsta paskutinio mūšio vieta ir vilties tvirtove ne tik lankytojams, bet ir visai žmonijai. Ar šį kartą išmušė apokalipsės valanda?
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Animacinis filmas Kalbos - lietuvių, anglų, rusų, lenkų. Subtitrai - anglų, lenkų, ispanų, arabų, bulgarų, slovakų JAV, 2010 m. Kažkurioje magiškoje gurmanų šalyje oras keičiasi 3 kartus per dieną - pusryčiams, pietums ir vakarienei. Gyventojams nereikia kulniuoti į parduotuvę, nes ten lyja sulčių ir sriubos lietūs, krenta bulvių košės, želė ir ledų sniegas, o galingiau pūstelėjęs vėjas atneša gardžių mėsainių. Unikalios privilegijos pavirsta milžiniškomis problemomis, kai iš dangaus nukritęs masyvus blynas užbarikaduoja mokyklą, agurkai sugriauna namų stogus, pomidorinių spagečių suniokoja gatves, o mėsos kukulių kruša nepalieka ramybėje nepasotinamu godumu apsvaigusių žmonių.
69.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, rusų, lenkų. Subtitrai - angliški, lietuviški, lenkiški Šarvuočių firmos komandos nariai rizikuoja savo gyvybėmis, organizuodami pačios firmos apiplėšimą. Naudodamiesi pakankamai paprastu planu, vyrai tiki, kad jiems pasiseks ir niekas nenukentės. Tačiau atsiradus nenumatytam liudininkui, visas planas žlunga..
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Fantastinė veiksmo drama Kalbos - anglų, rusų, lenkų. Subtitrai - angliški, lietuviški, lenkiški. Džeksonas Kurtisas – fantastinių romanų rašytojas. Tačiau fantastinių romanų rašymas daug pelno neatneša, tad jam prie algos dažnai tenka „prisidurti" vairuojant taksi. Džeksonas išsiskyręs, tačiau su žmona Keite spėjo susilaukti dviejų vaikų: Nojaus ir Lilės. Džeksonas ir Keitė praeityje išgyveno krizę, bet dabar jų gyvenimas gana ramus, jei nekreipti dėmesio į tai, jog tikrosios šeimos jau nebėra ir jie gyvena atskirai. Tačiau vieną gražią diena jų - kaip ir milijardų kitų pasaulio gyventojų – gyvenimus aukštyn kojom apverčia ne šiaip kokia ekonominė krizė, o tikra katastrofa. Džeksonui tenka gelbėti savo šeimą nuo beveik neišvengiamos pražūties. PIRK FILMĄ „2012“ IR DALYVAUK ŽAIDIME KELIONEI Į STOKHOLMĄ LAIMĖTI! Įsigyję DVD arba Blu-Ray filmą „2012“, dėžutės viduje rasite skrajutę su žaidimo kodu ir taisyklėmis. Jums tereiks užsiregistruoti trumpuoju numeriu 1670 iki 2010 m. gegužės mėn. 31 dienos ir jūs jau tampate žaidimo dalyviu. Laimėtojas burtų keliu bus ištrinktas 2010 m. birželio mėn. 1 d. ir paskelbtas savaitraštyje „Laisvalaikis“, interneto svetainėje www.prenumerata.lt ir informuotas telefonu birželio mėn. 17 d.
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Romantinė komedija Kalbos - anglų, lenkų, rusų. Subtitrai - angliški, lenkiški, lietuviški JAV, 2009 m. Kiekvienas moters ir vyro susitikimas neišvengiamai priverčia spręsti komplikuotas, nepadorias, jausmingas ir seksualias meilės teoremas pagal iki skausmo pažįstamas formules. Populiari TV laidos vedėja (Katherine Heigl) trokšta, kad jos svajonių princas - vienišas gydytojas nuliptų nuo žirgo ir paskambintų būtent į jos namų duris. Pametusi galvą gražuolė vadovaujasi patyrusio meilės reikalų eksperto (Gerardas Butleris) grubiais, amoraliais, bet veiksmingais patarimais. Bet ji ilgai nepastebi, kad dėmesiu apjuosiantis, likimo pasiųstas, žymiai geresnis vyras nuolat sukinėjasi šalia.
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Animacinė komedija Kalbos - anglų, lietuvių, lenkų, rusų. Subtitrai - angliški, lenkiški JAV, 2009 Kažkurioje magiškoje gurmanų šalyje oras keičiasi 3 kartus per dieną - pusryčiams, pietums ir vakarienei. Gyventojams nereikia kulniuoti į parduotuvę, nes ten lyja sulčių ir sriubos lietūs, krenta bulvių košės, želė ir ledų sniegas, o galingiau pūstelėjęs vėjas atneša gardžių mėsainių. Unikalios privilegijos pavirsta milžiniškomis problemomis, kai iš dangaus nukritęs masyvus blynas užbarikaduoja mokyklą, agurkai sugriauna namų stogus, pomidorinių spagečių suniokoja gatves, o mėsos kukulių kruša nepalieka ramybėje nepasotinamu godumu apsvaigusių žmonių.
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Animuota kompiuterinė fantazija Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, lenkiški. Filmas yra paremtas kompiuterinių žaidimų serija “Final Fantasy”, kurios pasaulyje parduota daugiau nei 33 milijonai. “Fantazijos viršūnė” atveria naują kinometografijos erą. Šviežias, provokuojantis, fantastinis filmas apima kompiuterinės grafikos stebuklus ir tradicinio kino sferą. Viso to sintezėje filmo personažai tampa sunkiai atskiriami nuo mūsų, nors ir sukurti kompiuterio pagalba… Filmo veiksmas vyksta netolimoje ateityje. Žemę užgrobia fantomai. Rezultate – žudomi žmonės, naikinami miestai. Fantomų objektas – žmonių sielos. Dabar Žemė priklauso JIEMS. Išlieka tik keli, kurie privalo rasti būdą išgyventi ir išsaugoti planetą nuo visiško jos sunaikinimo…
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Drama Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, lenkiški, lietuviški. JAV, 2009 m. Filmas pasakoja apie sekretorę iš Niujorko Julie Powell (akt. Amy Adams), didelę legendinės kulinarinių receptų knygos autorės ir virtuvės šefės Julia Child (akt. Meryl Streep) gerbėją. Julie paaukojo 365 asmeninio gyvenimo dienas ir pamėgino nustebinti šeimyną, ruošdama vakarienę pagal legendinį 524 receptų planą. Skausminga patirtimi ir atradimais ji pasidalino neregėto populiarumo sulaukusiame tinklaraštyje, kuris vėliau virto bestselerine knyga.
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Nuotykių komedija Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, lenkiški, lietuviški. JAV, 2009 m. Pirmaisiais mūsų eros metais vienoje gentyje gyveno tinginys medžiotojas Zedas (akt. Jack Black) ir jo geriausias draugas Ak (akt. Michael Cera). Kodėl jie geriausi draugai nesunku atsakyti – juos vienija nevykėlių dalia. Tiek Zedas, tiek Ak nesugeba nesusimovę atlikti nė vienos pareigos. Kartą kaimo gyventojams trūko kantrybė – neapsikentę šiais tinginiais juos ištremia iš kaimo. Taip prasideda epinė, šmaikščių nutikimų kupina kelionė po senovės pasaulį.
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, rusiški, lietuviški. Prieš trisdešimt metų ateiviai pirmą kartą pasirodė Žemėje. Žmonės tikėjosi agresyvaus puolimo arba toli pažengusių technologijų, tačiau jų lūkesčiai nepasitvirtino. Vietoj to sulaukė pabėgėlių - paskutiniųjų gyvųjų, palikusių gimtąją planetą. Būtybės buvo apgyvendintos laikinuose namuose Pietų Afrikoje, Devintajame rajone, o viso pasaulio tautos tuo metu ginčijosi, ką toliau su jais daryti...
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Specialus dviejų diskų DVD leidimas. Kalba - anglų. Subtitrai - angliški, lietuviški, lenkiški, rusiški. „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ – dokumentinis ir tuo pačiu muzikinis filmas. Juostoje muzikos genijaus Maiklo Džeksono gerbėjai išvys dar niekur nepublikuotus pasiruošimo koncertiniam turui „This is it" kadrus. Iš jų galime susidaryti įspūdį apie turėjusius vykti koncertus. „This is it“ koncertų turas turėjo būti nerealaus mąsto, nuostabios režisūros, šviesų bei pirotechnikos rezultatas. Juostoje panaudota medžiaga, padaryta likus kelioms dienoms iki dainininko (1958-2009 m.) mirties. „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ pasiūlys pop žvaigždės fanams pamatyti pop žvaigždę tokį, kokio dar niekas nėra matęs anksčiau. Atlikėją bus galima išvysti kaip kūrybingą asmenybę ir gerą artistą savo darbo vietoje, kuriantį ir užbaigiantį savo finalinį šou. Be filmo papildomai dar išvysite: Susitikimą su šokėjais (10-12 min) Susitikimą su grupe (15 min) Susitikimą su dainininkais (10-12 min) Creating A Comeback filmukas (30 min) "This is It" muzikinis video(naujas) Kaip buvo kuriami kostiumai (:20 min) Prisiminimai apie Maiklą (:20 min.)
79.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kriminalinė komedija Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, lenkiški. Kietas nusikaltėlis Frenkis pravarde "keturi pirštai" kartu su savo kolegomis nusprendžia labai originaliu ir drastišku būdu pavogti iš žydų rabino deimantų kolekciją, kurioje yra žiauriai prabangus 84 karatų brangakmenis. Jaunuolis grįžta į Londoną, net nežinodamas, kad jo bendrininkas papasakojo rusų mafijos bosui Borisui pravarde "Ašmenys" apie neįprastą krovinį diplomate, pritvirtintame prie dešinės rankos…. Visas šis reikalas baigiasi dideliu nesusipratimu ir visi jo herojai įklimpsta į tokią didžiulę problemų krūvą, kad net baisu pagalvoti.
64.99 Lt + pristatymas 7Lt
Veiksmo/nuotykių filmas Kalba - rusų. Subtitrai - rusiški JAV, 2009 m. Įspūdingai atgaivinęs žmogų-šikšnosparnį Betmeną ūmaus būdo Christianas Bale'as pasiryžo reanimuoti ir kitą kultinį personažą - Terminatorių. Jameso Camerono inicijuotos apokaliptinio kūrinio ketvirtoji dalis daugelyje šaltinių buvo įvardijama laukiamiausiu 2009 m. vasaros sezono filmu. Juostoje gausu stilingų vaizdų, efektingų veiksmo scenų ir nerealios kokybės. Ar jūs pasiruošę kelionei į 2018 metus, kai niekšingieji robotai jau bus išnaikinę apie 95% civilizacijos ir šiuolaikinį pasaulį pavertę beveide dykuma? Tai bus moderniųjų efektų ir makiažo profesoriaus Stano Winstono gulbės giesmė. Keturių "Oskaro" premijų laureatas intensyviai dirbo projektuodamas gigantiškus robotus.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, lietuviški. Niujorko metro dispečerio Volterio Garberio gyvenimas vos per akimirką apsiverčia aukštyn kojomis – nuo šiol jis turės reikalų su profesionalais, užgrobusiais traukinį. Tiesa, pastariesiems rūpi ne pats traukinys...
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Veiksmo trileris JAV, 2009 m. Frenkas Kastlas, pravarde Baudėjas, kovoja su organizuotu nusikalstamumu. Jis nepripažįsta kompromisų ir pasigailėjimo – savo rankomis nusikaltėlius siunčia tiesiai į pragarą... arba bent jau už grotų. Šį kartą jam teks susidurti su maniaku Džikso – Niujorko nusikaltėlių autoritetu, vadovaujančiu visai armijai galvažudžių. Kad suduotų mirtiną smūgį nusikaltėliams, FTB parengia savo pajėgas, kurioms vadovaus Baudėjas. Nusimato žūtbūtinė kova!
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Romantinė drama JAV, 2009 m. Kol jūs tai slepiate – esate nekaltas! Kai demaskuojate save – jūs dėl visko kaltas! O tiesa glūdi kažkur per vidurį! Ar verta žaisti žaidimą, kuris griauna realybę? Klestintis finansų vadybininkas – verslo ryklys, turintis gražuolę žmoną, staiga tampa naujos firmos darbuotojos neįveikiamos aistros objektu. Likimas nepajėgus atsispirti intriguojantiems ir audringiems įvykių posūkiams, kol tarnybinis flirtas perauga į terorą, keliantį pavojų jo gyvenimui! Ar įmanoma nuspėti pabaigą, jei realybę ir faktus keičia fantazija, akla aistra, apsėdimas?
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Nikas ir Šonas – vidurinės mokyklos futbolo komandos žvaigždės. Vietoj to, kad važiuotų į sekinančią futbolo stovyklą, bičiuliai nusprendžia apsilankyti merginų-aistruolių stovykloje. Tik atvykus juos pasitinka būrys simpatiškų merginų. Nikas labai tuo džiaugiasi, o štai Šonas įsimyli aistruolių komandos kapitonę Karli, kurios širdžiai užkariauti teks įdėti daug pastangų...
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, lietuviški. Polas Blartas prekybos centre dirba apsaugos darbuotoju. Didžioji Polo svajonė – tapti tikru policininku. Pagaliau vieną dieną jis sulaukia savo didžiosios progos. Išvakarėse padauginus ryte jį kankina siaubingos pagirios. Nesveikuojantis prekybos centro apsauginis leidžia sau šiek tiek atsipalaiduoti ir įsitraukia į video žaidimus. Prekybos centrą užgrobia organizuotų nusikaltėlių gauja ir paima įkaitas prekybos centro lankytojus. Tarp įkaitų atsiduria ir jo dukrelė Maja bei simpatija Eimė...
64.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Režisierius: Roger Allers. Vaidina: Ashton Kutcher, Debra Messing, Billy Connolly, Jon Favreau. Lietuviškai įgarsino: Vaidas Martinaitis, Rolandas Kazlas, Arūnas Sakalauskas ir kiti. Daugiau nei 400 kg sveriantis grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje, kurio gyventojai jį myli ir gerbia. Vieną dieną geraširdis meškinas pastebi medžiotojo automobilyje įkalintą elnią Eliotą ir nusprendžia išlaisvinti nelaimėn patekusį nepažįstamąjį. Bugas tikisi daugiau jo niekuomet nepamatyti, tačiau Eliotas turi sumąstęs visiškai kitokį planą. Įkyruolis elnias nori atsidėkoti savo išgelbėtojui, todėl ryžtasi įkalbėti jį pakeisti gyvenimo būdą, nes leisti laiką miške yra žymiai smagiau nei mieste. Eliotas su užsidegimu pripasakoja Bugui apie begalę įvairių pagundų, kokių šis dar neturėjo progos išbandyti...
69.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kriminalinė drama 2008 m., JAV/Vokietija Interpolo agentas Luisas Selindžeris (Clive Owen) ir Manheteno apygardos prokuroro pavaduotoja Eleonora Vitman (akt. Naomi Wats) pasiryžę atskleisti vieno stambiausių ir galingiausių pasaulio bankų nešvarius darbelius. Važinėdami po visą pasaulį ir ieškodami įkalčių , jie vis daugiau sužino apie tamsiąją banko veiklos pusę: pinigų plovimą, prekybą ginklais ir vyriausybių destabilizavimą. Tačiau šiose lenktynėse ant kortos pastatytos ne tik milžiniškos sumos, bet ir Luiso bei Eleonoros gyvybės. Banko nesustabdys niekas – jiems nesvarbios net žmonių gyvybės – juk didžiausią pelną duoda mirties verslai: terorizmas ir karas.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Mistinė/kriminalinė drama Pagal populiaraus rašytojo Dano Browno romaną sukurtame filme susipažinsite su įvykiais, kuriuose profesorius ir simbologas Robertas Langdonas atskleidžia religinės organizacijos "Illuminati" kėslus sugriauti ir nuo Žemės paviršiaus nušluoti Vatikaną. Dinamiško detektyvinio tyrimo maršrutas nuveda 400 metų senumo simbolius šifruojančius mokslininkus į paslaptingas kriptas, pavojingas katakombas, ne mažiau paslaptingas apleistas bažnyčias su slaptais senoviniais ženklais, bibliotekų archyvus ir šimtmečius nebenaudojamą iliuminatų slėptuvę – bene labiausiai įslaptintą vietą Žemėje.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
1998-2014 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   Maistas į namus