Cinema.lt
Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
PRISIJUNGIMAS
El. paštas:
Slaptažodis:
Prisimink mane
Prisijungti
Užmiršau slaptažodį | Registruotis
DVD/BD FILMAI
1 2 3 7 8 9 A B C Č D E F G H I Y Į J K L M N O P R S Š T U V X Z
Dubliuota lietuviškai! Kalba: lietuvių, rusų Žanras: animacinis filmas Režisierius: Iginio Straffi Žiedės gyvenime įvyko nuostabiausias dalykas – jos rankos paprašė svajonių jaunikis Dangis. Atrodytų, porai belieka ilgai ir laimingai gyventi. Tačiau viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Dangio tėvas uždraudžia sūnui vesti Žiedę. Išaiškėja baisi paslaptis, kurią daug metų slėpė vaikino tėvas ir dėl kurios Dangis negali vesti Žiedės. Mergina įtaria, kad piktosios raganos prikišo nagus, kad sutrukdytų jos laimei. Maža to, piktosios raganos kėsinasi sunaikinti visą magišką dimensiją. Žiedė pasikviečia į pagalbą Vinksių komandą, kurią sudaro šešios paauglės fėjos, taip pat šaunių vaikinų – specialistų komandą. Bendromis jėgomis jaunuoliai sieks išgelbėti Magijos pasaulį. Ir galbūt Žiedei pavyks susigrąžinti mylimąjį.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, lietuvių, rusų. Subtitrai – rusiški. Drama JAV, 2000 m. Istorija nutikusi San Fernando slėnyje vieną lietingą dieną – įvykus virtinei sutapimų bei atsitiktinumų, skirtingų žmonių veiksmų, jų gyvenimo istorijų ir likimų, kurie netikėtai susikirs, prasiskverbs vienas į kitą ir išliks nepamirštami.
14.99 Lt + pristatymas 7Lt
Specialus dviejų diskų DVD leidimas. Kalba - anglų. Subtitrai - angliški, lietuviški, lenkiški, rusiški. „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ – dokumentinis ir tuo pačiu muzikinis filmas. Juostoje muzikos genijaus Maiklo Džeksono gerbėjai išvys dar niekur nepublikuotus pasiruošimo koncertiniam turui „This is it" kadrus. Iš jų galime susidaryti įspūdį apie turėjusius vykti koncertus. „This is it“ koncertų turas turėjo būti nerealaus mąsto, nuostabios režisūros, šviesų bei pirotechnikos rezultatas. Juostoje panaudota medžiaga, padaryta likus kelioms dienoms iki dainininko (1958-2009 m.) mirties. „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ pasiūlys pop žvaigždės fanams pamatyti pop žvaigždę tokį, kokio dar niekas nėra matęs anksčiau. Atlikėją bus galima išvysti kaip kūrybingą asmenybę ir gerą artistą savo darbo vietoje, kuriantį ir užbaigiantį savo finalinį šou. Be filmo papildomai dar išvysite: Susitikimą su šokėjais (10-12 min) Susitikimą su grupe (15 min) Susitikimą su dainininkais (10-12 min) Creating A Comeback filmukas (30 min) "This is It" muzikinis video(naujas) Kaip buvo kuriami kostiumai (:20 min) Prisiminimai apie Maiklą (:20 min.)
39.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - lietuviški. Michelio Gondry filmo „Malonėkite atsukti“ veiksmas nukelia į paralelinį pasaulį, kuriame nėra šiuolaikinių informacinių technologijų... Kai visos senamadiško nuomos punkto vaizdajuostės išsimagnetina, darbuotojai, užuot perėję prie DVD, nusprendžia iš naujo sukurti prarastus filmus su video kamera. Iš už tokio neprotingo ir komiško problemos sprendimo slepiasi didžiulė nostalgija senajam VHS formatui...
9.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, lietuvių, rusų. Brolis ir sesuo Davidas ir Dženifer labai mėgsta žiūrėti televizorių. Kartais prie šio technikos stebuklo jie praleidžia ištisą parą ir dažniausiai žiūri populiarų šou "Malonus miestelis". Vieną vakarą jie susiginčija, abu griebia už distancinio valdymo pulto, ir... atsiduria paslaptingame nespalvotame pasaulyje, kuriame visuomet būna šilta, niekada nelyja lietus, nėra tualetų, niekas nesikeikia, netrokšta sekso, visi žaidėjai pataiko į krepšį absoliučiai visus kamuolius. Davidą ir Dženifer čia pasitinka supergera Mama ir supergeras Tėtis, nors realiame gyvenime paaugliai negalėjo tuo pasigirti. Atgal sugrįžti neįmanoma, todėl nauji atvykėliai pradeda keisti tobulo pasaulio gyvenimą.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - japonų, lietuvių, rusų. Japonija, praeito amžiaus 50-ieji metai. Dvi jaunos mergaitės Satsuki ir Mei, kartu su savo tėvu, persikrausto į namą kaime, kad būtų arčiau savo sergančios ir netoliese besigydančios mamos. Šalia namo yra stebuklingas miškas, kur gyvena keistos būtybės. Kartą nutinka netikėtas dalykas, dėl kurio seserys susipyksta ir išsiskiria...
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Filmas visai šeimai Kalba - anglų. Subtitrai - lietuviški, estiški, vokiški. Veiksmas prasideda Škotijos miestelio alaus bare šalia Lochneso ežero. Amerikiečių turistas pastebi vietiniame laikraštyje atspausdintos nuotraukos kopija ir garsiai pareiškia asmeninę nuomonę, kad joje užfiksuotas monstras yra spaudos klastotė. Vienas vietinis gyventojas pritaria išgirstai versijai ir pasisiūlo papasakoti istoriją, o jo žodžiai nukelia į 1942-uosius...
44,99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba: rusų Žanras: detektyvas Režisierius: Aleksandras Muratovas Vaidina: Dmitrijus Nagijevas, Marina Aleksandrova, Jegoras Berojevas, Valda Bičkutė ir kiti. Žymi televizijos laidų vedėja Ana Družinina turi viską, apie ką svajoja kiekviena moteris: žvaigždės karjerą, mylintį vyrą, nuostabią dukrytę ir ištikimus draugus. Laimingos ir gražios Anos šeimos nuotraukos puikuojasi ant visų žurnalų viršelių. Anos vedama TV laida „Maskarado taisyklės“ yra viena populiariausių programų šalyje. Tačiau vienas nelemtas žodis televizijos eteryje – ir gražus Anos gyvenimas sugriūna tarsi kortų namelis. Iš pradžių Ana nekreipė jokio dėmesio į anoniminius laiškus su grasinimais susidoroti. Tačiau netrukus įvykdomas nusikaltimas – televizijos studijoje sudeginami jos naujos knygos apie 1998 metų įvykius rankraščiai. Ana kreipiasi į miliciją, tačiau milicijos tyrėjai tyčia išsisukinėja nuo bylos tyrimo ir kaip įmanydami stengiasi vilkinti tyrimo procesą. Tuomet Ana kreipiasi pagalbos į savo klasioką Andrėjų. Tačiau Ana net neįtaria, kad ji yra tik pėstininkas pavojingame valdžios ir pinigų žaidime. Kartu su Rusijos žvaigžde Dmitrijumi Nagijevu, šiame seriale vaidina ir lietuvių žvaigždė aktorė Valda Bičkutė.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Melodrama "Oskaras" už geriausią užsienietišką filmą 1981 m. Tai filmas apie trijų jaunų provincialių, atvažiavusių į Maskvą mokytis ir surasti savo laimę, likimus. Pagrindinė veikėja pamilo, bet buvo palikta.
39.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Dubliuotas lietuviškai! Kalba: lietuvių, rusų Žanras: animacinis filmas visai šeimai Saugokitės, nenuorama mergaitė Maša vėl krečia išdaigas! Ir – kaip visada – labiausiai nukenčia geriausias Mašos draugas geraširdis Lokys. Tačiau Lokys yra gudrus ir žino kaip sutramdyti išdykėlę Mašą. Šiame DVD leidime žiūrovų laukia naujos pamėgtų herojų istorijos.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kriminalinė drama Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - lietuviški. JAV, 1994 m. Filme keliaujama iš Ukrainos Odesos į "Mažąją Odesą" Niujorke ir į Ashdod miestą Izraelyje, kur susipins kelių gyvybingų personažų klajonės, viltys ir iliuzijos. Mažoji Odesa - anklavas, įsikūręs tarp dviejų antžeminio geležinkelio stočių, kuriame buvo sukurta „Moldovanka“, aprašyta Isaaco Babelio. Ashdod miestas yra viena iš šių naujųjų imigrantų susitelkimo vietų Izraelyje. Miestas, kurio architektūra buvo nukopijuota nuo senojo komunistinio modelio. Iš čia kai kurie imigrantai ir vėl išvyksta: dalis į Jungtines Valstijas, dalis į Odesą, nes Izraelyje, labiau nei kokioje kitoje valstybėje, jaučiama apgaulė, susijusi su per dideliais lūkesčiais.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos – lietuvių, anglų, rusų Režisierius: Jūratė Leikaitė, Ilja Bereznickas Lietuva, 2010 m. Lietuviškų pasakėlių rinkinys vaikams, į kurį įeina dešimt pasakų: „Paparčio žiedas“, „Solistė“, „Sraigė Maiva“, „Svajonių bokštas“, „Tik nereikia mūsų gąsdinti“, „Braškės ant eglės“, „100 klausimų apie pasaulį. Lietus“, „Laiškai“, „Margučių rytas“ ir „Elektroninis piratas“.
99.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Animacinė komedija visai šeimai Daugiau nei 400 kg sveriantis grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje. Vieną dieną geraširdis meškinas pastebi medžiotojo automobilyje įkalintą elnią Eliotą ir nusprendžia išlaisvinti nepažįstamąjį. Bugas tikisi daugiau jo niekuomet nepamatyti, tačiau Eliotas turi sumąstęs visiškai kitokį planą.
54.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Animacinė komedija visai šeimai Daugiau nei 400 kg sveriantis grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje. Vieną dieną geraširdis meškinas pastebi medžiotojo automobilyje įkalintą elnią Eliotą ir nusprendžia išlaisvinti nepažįstamąjį. Bugas tikisi daugiau jo niekuomet nepamatyti, tačiau Eliotas turi sumąstęs visiškai kitokį planą.
24.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Komedija Linksma ir pamokanti sibiriečio Vasilijaus Kuziakino istorija apie išdavystę ir grįžimą namo. Po traumos darbe jis buvo pasiųstas gydytis į sanatoriją, kur įsiplieskė kurortinis romanas.
24.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - lietuviški. Romantinė komedija Prancūzija/D. Britanija, 2006 m. Amerikietė Emili Džekson, kurią visi vadina tiesiog „Džeks“, dirba garsiausio ir įtakingiausio pasaulyje madų žurnalo „Vogue“ redaktoriaus asistente. Jai atviros visos durys į turtingiausiųjų ir gražiausiųjų pasaulį, ją visuomet supa būrys draugų, kuriems ji padeda meilės reikaluose. Tik jos draugai labai skirtingi: kambariokas – gėjus – scenaristas Piteris, poetė Talula, galerijos savininkas Finlis ir fotografas Paolo... Tačiau, kada gi Emili supras, kad susirūpinusi kitų gyvenimais, ji visiškai užmiršo savąjį?.. Šmaikštus filmas apie jauną Londono bohemą, jų santykius bei meilę, kuri ne visada tokia, kokia vaizduojama filmuose.
9.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos: anglų, rusų Subtitrai: lietuviški Žanras: drama Režisierius: Shana Feste Vaidina: Gwyneth Paltrow, Timas McGrawas, Garrettas Hedlundas, Leighton Meester ir kiti. Kylantis dainininkas bei dainų autorius Bo Hiutonas susideda su degradavusia, emociškai nestabilia kantri žvaigžde Keli Kanter. Kartu su jais į koncertinį turą leidžiasi Keli vyras, vadybininkas Džeimsas bei grožio konkurso nugalėtoja Čils. Tačiau koncertų užkulisiuose tarp keturių žmonių įsiplieskusios aistros bei atgiję praeities demonai gali sužlugdyti jų karjeras.
29.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, lietuvių, rusų. Reklamos kūrėjas Maksas atvyksta į Niujorką aplankyti AIDS sergančio draugo Čarlio ir, pavėlavęs į lėktuvą, netikėtai sutinka nepažįstamą merginą Karen. Kartu praleista naktis pakeičia ne tik jų gyvenimą. Lygiai po metų Maksas sugrįžta į Niujorką galbūt atsisveikinti su mirštančiu draugu ir ligoninėje vėl sutinka Karen, kuri yra Čarlio vyresniojo brolio žmona.
9.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Mistinė drama (TV serialas) Nuostabi garsiausių rusų kino aktorių vaidyba, stulbinančios filmavimo apimtys, didžiulis biudžetas ir unikalūs vaizdiniai efektai naujame filmų „Idiotas“ ir „Šuns širdis“ režisieriaus šedevre.
19,99 Lt + pristatymas 7 Lt
Mistinė drama (TV serialas) Nuostabi garsiausių rusų kino aktorių vaidyba, stulbinančios filmavimo apimtys, didžiulis biudžetas ir unikalūs vaizdiniai efektai naujame filmų „Idiotas“ ir „Šuns širdis“ režisieriaus šedevre.
19,99 Lt + pristatymas 7 Lt
Mistinė drama (TV serialas) Nuostabi garsiausių rusų kino aktorių vaidyba, stulbinančios filmavimo apimtys, didžiulis biudžetas ir unikalūs vaizdiniai efektai naujame filmų „Idiotas“ ir „Šuns širdis“ režisieriaus šedevre.
9,99 Lt + pristatymas 7 Lt
Mistinė drama (TV serialas) Kalba - rusų. Subtitrai - lietuviški. Pirmoji daugiaserijinė populiariausio XX a. rusiško romano ekranizacija. Nuostabi garsiausių rusų kino aktorių vaidyba, stulbinančios filmavimo apimtys, didžiulis biudžetas ir unikalūs vaizdiniai efektai filmų „Idiotas“ ir „Šuns širdis“ režisieriaus šedevre.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba - anglų. Subtitrai - angliški, lenkiški. Dvi turtingų tėvelių atžalos savo pažįstamiems surengia linksmą vakarėlį. Pasilinksminimų įkarštyje įvyksta tragedija, kurios metu iš balkono iškritusi žūsta jauna mergina - šio vakaro organizatorė. Praėjus metams, vienas po kito miršta ir kiti vakarėlio dalyviai. Įtariamas kiekvienas...
44.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba - rusų. Dvi turtingų tėvelių atžalos savo pažįstamiems surengia linksmą vakarėlį. Pasilinksminimų įkarštyje įvyksta tragedija, kurios metu iš balkono iškritusi žūsta jauna mergina - šio vakaro organizatorė. Praėjus metams, vienas po kito miršta ir kiti vakarėlio dalyviai. Įtariamas kiekvienas...
24.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba: rusų Žanras: kovinis Režisieriai: Sergėjus Ščugariovas, Eduardas Redžepovas Vaidina: Sergėjus Plotnikovas, Sergėjus Piotrovskis, Antonas Semkinas, Jurijus Tarasovas ir kiti. Aprašymas: Šiame mieste dažniausiai būna ramu, nes visą miestą savo tvirtame kumštyje laiko milicijos papulkininkis Stepanas Kručia. Čia jo teritorija ir jo miestas. Tačiau šįmet nusikaltėliai suįžūlėjo ir pradėjo nebepaisyti milicijos viršininko autoriteto. Stepanui Kručiai teks dirbti pasiraitojus rankoves, kad mieste vėl įsivyrautų tvarka.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba - rusų Kriminalinis trileris Priešrinkiminėje kampanijoje į Peterburgo dūmą į spikerio kėdę pretenduoja iškart du įtakingi miesto verslininkai – buvęs Afganistano karo veteranų sąjungos pirmininkas Jurijus Šubinas ir buvęs naftos kompanijos vadovas Piotras Nabokovas. Abu varžovai nusiteikę rimtai kovai ir pergalei. Pačiu dramatiškiausiu kampanijos momentu Šubiną pradeda persekioti paslaptingas šantažuotojas. Šis žmogus apie buvusio „afgano“ verslą žino tokias smulkmenas, kurios galėtų būti prieinamos tik patiems artimiausiems žmonėms....
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba - rusų. Subtitrai - lietuviški. Niujorko metro dispečerio Volterio Garberio gyvenimas vos per akimirką apsiverčia aukštyn kojomis – nuo šiol jis turės reikalų su profesionalais, užgrobusiais traukinį. Tiesa, pastariesiems rūpi ne pats traukinys...
19.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, rusiški, lietuviški. Niujorko metro dispečerio Volterio Garberio gyvenimas vos per akimirką apsiverčia aukštyn kojomis – nuo šiol jis turės reikalų su profesionalais, užgrobusiais traukinį. Tiesa, pastariesiems rūpi ne pats traukinys...
39.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Animacinių filmų rinkinys Ar norite sužinoti, kur spiečiasi laukinės bitės? Kam reikalinga puodynė, jei joje baigiasi medus? Ir kokių skanėstų galima paragauti svečiuose pas triušį? Į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakyti gali tik geraširdis meškiukas Mikė Pūkuotukas ir jo geriausias draugas Knysliukas.
34.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Siaubo trileris. Kalbos - anglų, lenkų. Subtitrai - angliški, lietuviški. Vieno nedidelio pakelės motelio darbuotojai susigalvojo sau keistą pramogą, numeriuose įtaisydami kameras. Kai nakčiai apsistoja įsimylėjėlių porelės, personalas su pasimėgavimu juos stebi, o vėliau vaizdo įrašus parduoda panašių vaizdelių ištroškusiems mėgėjams. Čia apsilanko ir serijinis žudikas-maniakas, norėdamas smagiai praleisti vakarą su mergina...
44.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Siaubo trileris. Kalba - rusų. Vieno nedidelio pakelės motelio darbuotojai susigalvojo sau keistą pramogą, numeriuose įtaisydami kameras. Kai nakčiai apsistoja įsimylėjėlių porelės, personalas su pasimėgavimu juos stebi, o vėliau vaizdo įrašus parduoda panašių vaizdelių ištroškusiems mėgėjams. Kiekvienas linksminasi, kaip moka. Čia apsilanko ir serijinis žudikas-maniakas, norėdamas smagiai praleisti vakarą su mergina.... Jos nužudymas užfiksuojamas vaizdo kameromis, bet darbuotojai neskuba nusikaltimo pranešti policijai. Jie nusprendžia iš to pasipelnyti. O trys draugai, nusprendę pernakvoti šiame motelyje, nė neįtarė, kad tapo kažkieno sugalvoto žiauraus realybės šou dalyviais...
24.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba: rusų Žanras: karinė drama Režisierius: Aleksandras Franskevičius-Laje Vaidina: Ana Taratorkina, Vladimiras Epifancevas, Aleksandras Franskevičius-Laje, Aleksandras Tiutinas ir kiti. 1944-ųjų spalis, Rytų frontas. Atsitraukiančios vokiečių pajėgos ketina paspęsti puolančiai rusų kariuomenei spąstus ir taip užkirsti kelią rusų karių įsiveržimui į Rytų Prūsiją. Vokiečiai sugalvojo naują kodą, kuris padeda karių būriams dalintis informacija ir koordinuoti savo veiksmus. Rusų radistai siekia žūtbūt išsiaiškinti šią koduotę – ši pavojinga užduotis pavedama generolui majorui Žarovui. Žarovas pageidauja, kad jo vadovaujamus žvalgus saugotų geriausi iš geriausių – kapitono Belovo būrio kariai, kurie, rizikuodami savo gyvybe, kartą jau apsaugojo generolą nuo vokiečių desantininkų puolimo.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Siaubo filmas Universiteto rajone paplito baisus virusas, paverčiantis savo aukas žiauriais zombiais. Kariuomenės padalinys turi kuo greičiau apsupti viruso šaltinį bei gauti viruso mėginius tam, kad būtų galima pagaminti vakciną.
54.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba: rusų Žanras: kriminalinė drama Režisieriai: Sergėjus Artimovičius, Viktoras Konicėvičius Vaidina: Olegas Štefanko, Aleksėjus Buldakovas, Ana Bolšova ir kiti. Buvęs specialiųjų pajėgų būrio narys Leonidas, norėdamas pabėgti nuo praeities, atsiduria atokiame kaimelyje vidury miško. Tačiau net šiame pasaulio pakraštyje jam nelemta rasti ramybės. Leonidui teks susidurti su brakonieriais, nusikaltėliais, išnaudojančiais mišką savo niekšingiems tikslams, bei kitais pavojais. Vis dėl to buvęs specialiųjų pajėgų narys parodys, kas miške šeimininkas!
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba - rusų. Rusiškų animacinių filmukų rinkinys.
9.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Dubliuotas lietuviškai! Kalbos: lietuvių, rusų Žanras: animacinis filmas visai šeimai Moko planetoje kritinė padėtis – baigiasi gyvybiškai svarbus mineralas ir gyventojams gresia didelis pavojus. Piktasis generolas Neflinas užgrobė šio mineralo klodus. Karalienė Pola renka pajėgas, kad išgelbėtų planetos gyventojus. Tokiai didelei misijai išrenkami geriausi – Lalo, Mina, Gobis ir Lilija. Ar pavyks jiems nugalėti niekadėjus ir išgelbėti planetą?
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Istorinis veiksmo filmas "Neskriausk bejėgio vaiko - jis gali būti tigro sūnus", - byloja mongolų patarlė. Išgyvenęs alkį, pažeminimus bei vergiją, berniukas Temudžinas tampa legendiniu Čingischanu. Dėka nežemiškos jėgos ir proto, medžiojamas, kankinamas ir išduotas, jis sugeba ne tik išgyventi, bet ir tapti galingiausiu pasaulio valdovu.
19.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba - rusų. Subtitrai - lietuviški. 1917 metai - nesantaikos, revoliucijų, vilčių ir praradimų metas. Į miesto ligoninę atvyksta jaunas daktaras Poliakovas. Gelbėdamas paciento gyvybę, Poliakovas pats atsiduria pavojuje, tačiau jį išgelbėja, stipriausio nuskausminamojo – morfijaus, injekcija. Poliakovas negali patikėti, kad sveikai mąstančiam ir tuo labiau daktarui, pražūtingas pabandymas taps lemiamu.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalba - rusų. Subtitrai - lietuviški. Kadaise buvę neišskiriami keturi draugai, atlikę daugybę nutrūktgalviškų žygių ir vadovavęsi šūkiu „Visi už vieną – vienas už visus!“ nesimatė dvidešimt metų. D‘Artanjanas visą tą laiką krimto sausoką muškietininkų leitenanto duoną, Aramis tapo abatu, Atas kukliai gyveno paveldėtame dvarelyje, o Portas skendo turtuose, bet neturėjo trokštamo titulo. D‘Artanjanas kardinolo Mazarinio pavestas, imasi ieškoti senųjų draugų. Deja, prikalbinti pavyksta tik Portą, nes Atas ir Aramis laikosi visai priešingų politinių pažiūrų. Buvę neišskiriami drąsuoliai tampa priešais ir vos nesukryžiuoja špagų, tačiau viską gelbsti Ato išmintis...
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Animacinis filmas Kalbos - lietuvių, rusų Režisierius - Isao Takahata Jamados – tradicinė šeima: tėtis, mama, senelė, sūnus Sigė ir dukrelė Nonoko. Kaip ir kiekvienoje šeimoje kasdien jiems nutinka kas nors įdomaus ir linksmo: tai Nonoko užmirštama parduotuvėje, tai mama ir tėtis susipeša dėl televizoriaus pultelio, tai senelė nustebina savo kulinariniais eksperimentais... Labai nuotaikingas studijos Ghibli ir režisieriaus Isao Takahata anime filmas apie šiuolaikinės japonų šeimos gyvenimą, buitį bei nuolat nutinkančias komiškas situacijas.
14.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Specialus dviejų diskų DVD leidimas. Kalba - anglų. Subtitrai - angliški, lietuviški, lenkiški, rusiški. „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ – dokumentinis ir tuo pačiu muzikinis filmas. Juostoje muzikos genijaus Maiklo Džeksono gerbėjai išvys dar niekur nepublikuotus pasiruošimo koncertiniam turui „This is it" kadrus. Iš jų galime susidaryti įspūdį apie turėjusius vykti koncertus. „This is it“ koncertų turas turėjo būti nerealaus mąsto, nuostabios režisūros, šviesų bei pirotechnikos rezultatas. Juostoje panaudota medžiaga, padaryta likus kelioms dienoms iki dainininko (1958-2009 m.) mirties. „Maiklas Džeksonas. Pabaiga“ pasiūlys pop žvaigždės fanams pamatyti pop žvaigždę tokį, kokio dar niekas nėra matęs anksčiau. Atlikėją bus galima išvysti kaip kūrybingą asmenybę ir gerą artistą savo darbo vietoje, kuriantį ir užbaigiantį savo finalinį šou. Be filmo papildomai dar išvysite: Susitikimą su šokėjais (10-12 min) Susitikimą su grupe (15 min) Susitikimą su dainininkais (10-12 min) Creating A Comeback filmukas (30 min) "This is It" muzikinis video(naujas) Kaip buvo kuriami kostiumai (:20 min) Prisiminimai apie Maiklą (:20 min.)
79.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Režisierius: Roger Allers. Vaidina: Ashton Kutcher, Debra Messing, Billy Connolly, Jon Favreau. Lietuviškai įgarsino: Vaidas Martinaitis, Rolandas Kazlas, Arūnas Sakalauskas ir kiti. Daugiau nei 400 kg sveriantis grizlis Bugas mėgaujasi idilišku ir ramiu gyvenimu mažame kalnų miestelyje, kurio gyventojai jį myli ir gerbia. Vieną dieną geraširdis meškinas pastebi medžiotojo automobilyje įkalintą elnią Eliotą ir nusprendžia išlaisvinti nelaimėn patekusį nepažįstamąjį. Bugas tikisi daugiau jo niekuomet nepamatyti, tačiau Eliotas turi sumąstęs visiškai kitokį planą. Įkyruolis elnias nori atsidėkoti savo išgelbėtojui, todėl ryžtasi įkalbėti jį pakeisti gyvenimo būdą, nes leisti laiką miške yra žymiai smagiau nei mieste. Eliotas su užsidegimu pripasakoja Bugui apie begalę įvairių pagundų, kokių šis dar neturėjo progos išbandyti...
69.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos: anglų, rusų Subtitrai: lietuviški Žanras: drama Režisierius: Shana Feste Vaidina: Gwyneth Paltrow, Timas McGrawas, Garrettas Hedlundas, Leighton Meester ir kiti. Kylantis dainininkas bei dainų autorius Bo Hiutonas susideda su degradavusia, emociškai nestabilia kantri žvaigžde Keli Kanter. Kartu su jais į koncertinį turą leidžiasi Keli vyras, vadybininkas Džeimsas bei grožio konkurso nugalėtoja Čils. Tačiau koncertų užkulisiuose tarp keturių žmonių įsiplieskusios aistros bei atgiję praeities demonai gali sužlugdyti jų karjeras.
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
Kalbos - anglų, rusų. Subtitrai - angliški, lietuviški. Niujorko metro dispečerio Volterio Garberio gyvenimas vos per akimirką apsiverčia aukštyn kojomis – nuo šiol jis turės reikalų su profesionalais, užgrobusiais traukinį. Tiesa, pastariesiems rūpi ne pats traukinys...
74.99 Lt + pristatymas 7 Lt
1998-2014 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   Maistas į namus